Yükleniyor...

Ripple ve SEC Davasında Son Durum Ne? XRP Topluluğu Davanın Soğuduğunu Düşünüyor

XRP topluluğu, Ripple ve SEC arasındaki davanın bundan sonra kapalı kapılar ardında devam edip etmeyeceğini merak ederek, davanın “biraz soğumuş” olabileceğini düşünüyor.

2EA87E0F E1DF 4AE7 86DB 1B12C76323CA

XRP topluluğu, Ripple ve SEC arasındaki davanın bundan sonra kapalı kapılar ardında devam edip etmeyeceğini merak ederek, davanın “biraz soğumuş” olabileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanlarda XRP topluluğuyla Ripple vs SEC davası hakkında hiçbir haber paylaşılmadığından, Twitter kullanıcısı Martin Valk, XRP topluluğu üyelerine hitap etti ve bunun Ripple ile düzenleyici arasındaki davanın kapalı kapılar ardında devam edeceği anlamına gelip gelmeyeceğini sorguladığını dile getirdi. Valk’ın tweet’inde etiketlediği kişiler, avukatlar Jeremy Hogan ve James K. Filan’ın yanı sıra Crypto-Law.us portalının kurucusu John E. Deaton’dı.

Valk özellikle, bilinen başka duruşma tarihleri ​​olup olmadığını veya bu bilgilerin bundan sonra kamuya kapatılıp kapatılmadığını merak etti. Yorumculardan biri, James K. Filan’ın Twitter sayfasında, düzenleyici kurum tarafından Ripple aleyhine açılan davayla ilgili planlanmış olayların bir tablosunu gösteren sabitlenmiş tweet’e atıfta bulundu.

Görüldüğü gibi, gerçekler ve uzman keşifleri için son tarihler Ağustos sonu ve Ekim ortası olarak planlanıyor. Daha önce bildirildiği üzere, fintech devi dava üzerinde çalışmak için iki avukat daha tuttu. Cleary Gottlieb Steen & Hamilton LLP hukuk firmasından Nicole Tatz, mahkemede mevcut CEO Bradley Garnlighouse’un çıkarlarını temsil edecek.

Paul, Weiss, Rifkind, Wharton & Garrison hukuk firmasından Sarah J. Prostko, Ripple’ın kurucu ortağı ve eski CEO’su Christopher Larsen’ı savunacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x