Yükleniyor...

Ripple ve SEC Duruşmasına Az Bir Süre Kala Bir Borsa Daha XRP Alım Satımını Durdurdu

Küresel kripto borsası PayBito, SEC’in Ripple‘a yönelik suçlamaları ışığında XRP alım satımını askıya aldı ve bu özelliği geçici olarak durdurmuş oldu

ripple ve sec durusmasina az bir sure kala bir borsa daha xrp alim satimini durdurdu

Küresel kripto borsası PayBito, SEC’in Ripple‘a yönelik suçlamaları ışığında XRP alım satımını askıya aldı ve bu özelliği geçici olarak durdurmuş oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Küresel trade platformu ve kripto para borsası PayBito, SEC’in Ripple’a karşı açtığı son davanın ışığında XRP trade özelliğini geçici olarak durdurdu.

Kripto borsasının alım satımı askıya alması, kullanıcıların XRP cüzdanlarına erişimini etkilemeyecek. XRP cüzdanları hala mevcut olacak ve böylece kullanıcıların diğer borsalara XRP göndermesine yardımcı olacak. PayBito’nun XRP ile ilgili yasal gelişmeleri izlemesi ve daha fazla bilgi geldikçe kullanıcıları buna göre güncellemesi muhtemel.

Alım satımın askıya alınması hakkında konuşan PayBito Genel Müdürü Raj Chowdhury, şu ifadeleri kullandı:

“PayBito, kripto para birimleri için en güvenilir ticaret platformu olma konusunda kararlılığını sürdürüyor. Kullanıcılarımıza geniş bir varlık yelpazesine geniş erişim sunmayı hedefliyoruz. Farklı coğrafyalardaki kullanıcılar için açık bir finansal sistem oluşturma misyonu güdüyoruz. XRP ticaretini askıya alma kararımız, kullanıcılarımızın güvenlik ve uyumluluk gibi faktörlere erişimini kesinlikle etkilemeyecek ve böylece XRP’leri cüzdanlarından diğer borsalara aktarmalarına olanak tanıyacaktır.”

PayBito dışında, birçok yüksek profilli borsa da son zamanlarda SEC’in davasının duyurulması nedeniyle XRP ticaretini askıya alma kararlarını açıklamıştı.

PayBito’nun alım satımın askıya alınmasını destekleme kararı tamamen düzenleyici onayına tabi. Geçici olarak askıya alınan PayBito’nun XRP ticaretinin durdurulmasına ilişkin planları, şu anda kesinlikle belirli yargı alanlarına dayanıyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x