Yükleniyor...
Sponsored

Ripple ve SEC Mücadelesine Elon Musk’tan Yorum

SEC, mühürlenmiş olmasına rağmen uzun süredir tartışılan Bill Hinman belgelerini mahkemeye teslim etti.

Ripple ve SEC Mucadelesine Elon Musktan Yorum

SEC, mühürlenmiş olmasına rağmen uzun süredir tartışılan Bill Hinman belgelerini mahkemeye teslim etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında bir süredir hareketliliğini koruyan gelişmeler yaşanıyor. Karşılıklı cevapların, itirazların ve iddiaların ortaya konulduğu gelişmelerden birisi daha yaşandı. Hinman belgelerinin mahkemeye sunulmasının ardından Elon Musk, konuyla ilgili bir yorum yaptı.

Elon Musk, Ripple ve SEC Davası Hakkında Yorum Yaptı

Ripple’ın Genel Danışmanı Stuart Alderoty, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) nihayet uzun süredir talep edilen Hinman belgelerini teslim etmek için mahkeme emrine uyduğunu açıkladı.

Alderoty, açıklamayı Twitter üzerinden yaptı ve belgeler blockchain şirketinin yasal argümanlarını güçlendirdiği için bu hareketi Ripple’ın zaferi olarak nitelendirdi.

Ripple CEO’su Brad Garglinghouse da Stuart Alderoty’nin paylaşımını alıntılayarak bir paylaşım yaptı. Paylaşımda; “SEC, açıklama, şeffaflık ve netliğe önem verdiğini düşünmenizi istiyor. Onlara inanmayın. Sonunda gerçek ortaya çıktığında, buradaki davranışlarının utancı sizi şok edecek” dedi.

Elon Musk ise Ripple CEO’sunun Twitter paylaşımının altında “Mümkün değil” şeklinde şaşırtıcı bir yanıt verdi.

Bu arada Ripple, bulunduğu konumdan taviz vermeden, SEC’in XRP Ledger blockchain’inin yerel token’ı XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu kanıtlamak için hiçbir yasal dayanağı olmadığı yönündeki görüşünü değiştirmemeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x