Yükleniyor...

Ripple ve XRP’den Sonra Sırada Kim Var? Tron Kurucusu Sun İddiaları Reddetti!

Tron kurucusu Justin Sun, Tron'un 2017 ICO'su sebebiyle ABD düzenleyicileri tarafından dava edildiği iddialarını reddetti.

ripple xrp tron justin sun

Tron kurucusu Justin Sun, Tron’un 2017 ICO’su sebebiyle ABD düzenleyicileri tarafından dava edildiği iddialarını reddetti.

Tron Vakfı’nın Başkanı Justin Sun, 2017 Tron ICO’suyla ilgili olarak Amerikan veya Çin makamlarından veya başka bir ülkenin düzenleyicisinden herhangi bir resmi yasal düzenleme bildirimi almadığını söyledi.

Çinli gazeteci Colin Wu, SEC tarafından Ripple’a karşı başlatılan yasal davanın ardından, topluluğun bir sonraki araştırılacak blok zinciri devinin ne olacağını tahmin ettiğini söyledi: USDT, TRX, LINK, BNB ya da ADA.

Sun Twitter’dan Açıklama Yaptı

Justin Sun, Twitter’dan Tron topluluğuna, 2017 Tron ICO’suyla ilgili olarak ne Tron Vakfı, ne BitTorrent ne de bağlı kuruluşlarının; SEC, ABD veya Çin merkezli diğer düzenleyici kurumlar tarafından yakın zamanda bildirim almadığını söyledi. Sun, Tron veya BitTorrent’e karşı hiçbir yasal işlem yapılmadığını ifade ederek tüm iddiaları yalanladı.

Sun, Tron’un muazzam ölçeğini, sayısız kurumsal müşterisini ve 18 milyondan fazla Tron kullanıcı hesabını hatırlatarak, üçüncü şahıslar tarafından yayılan bu iddialara inanılması gerektiğini açıkladı.

“TRON, dünyadaki en yoğun merkezi olmayan ağdır ve 18 milyondan fazla hesapla dünya çapında birçok kurum tarafından kullanılmaktadır. Üçüncü şahıslar tarafından yayılan temelsiz iddialara inanmıyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x