Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple (XRP) 1,7 Milyar Dolarlık Kripto Paranın Tasfiye Olmasıyla Düşüşe Geçti

Ripple (XRP) 1,7 Milyar Dolarlık Kripto Paranın Tasfiye Olmasıyla Düşüşe Geçti

ABONE OL:google-news

XRP, dakikalar içinde çift haneli bir düşüş gördü ancak en kötü performans gösteren altcoin değildi.

Piyasa değeri açısından en büyük yedinci kripto para birimi olan XRP, kısa süre önce Binance borsasında 50 dakika içinde yüzde 12 düşüşle 0,472 dolara geriledi ve önceki kazançlarını sildi.

Bu ani çöküşün ardından, kripto para birimi şu anda 0,52 dolardan işlem gören etkileyici bir iyileşme gerçekleştirmeyi başardı.

Kripto para piyasası, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in (BTC) 54.000 dolar seviyesine inmesinin ardından vadeli işlem borsalarında büyük miktarda likidasyon gördü.

Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Bybt verilerine göre, son 24 saatte 1,7 milyar doların üzerinde kripto para birimi tasfiye edildi ve 1,2 milyar dolar yalnızca 12 saatte silindi. Binance Coin (BNB) acımasız bir düzeltme yaşadı ve önceki gün 348 dolara yükseldikten sonra 20 Şubat’ta 249 dolara düştü.

Genel olarak, XRP ve Binance Coin, ilk ondaki en kötü performans gösteren iki kripto para birimi, ardından ise Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) geliyor.

McCaleb XRP Satmaya Devam Ediyor

Bu arada, Ripple kurucu ortağı ve Stellar’ın yaratıcısı Jed McCaleb, elindeki milyonlarca XRP’yi satmaya devam ediyor.

Bu hafta boyunca McCaleb, günlük olarak sürekli olarak 38 milyon token sattı.

Leonidas Hadjiloizou’ya göre McCaleb’da hala 2.49 milyar XRP var ancak satışlarının kripto para biriminin düşen ticaret hacmi nedeniyle önümüzdeki hafta azalması bekleniyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar