Yükleniyor...

Ripple (XRP) Aktif Adres Sayısında Ciddi Düşüş Yaşanıyor

Kripto analisti CryptoRand, Twitter üzerinden paylaştığı grafik ile geçtiğimiz ay kripto varlıkların aktif adreslerinde düşüşler meydana geldiğini belirtti.

ripple adres sayisinda azalma

Kripto analisti CryptoRand, Twitter üzerinden paylaştığı grafik ile geçtiğimiz ay kripto varlıkların aktif adreslerinde düşüşler meydana geldiğini belirtti. Açık ara en büyük düşüşü yaşayan kripto varlık ise Ripple (XRP) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tweet’te belirtildiği gibi XRP dinamik adreslere geçtiğimiz ay değerleri göz önüne alındığında 29.208 düşmüş. Genel olarak baktığımızda yaşanan düşüşün en büyük sebebi ise birçok yatırımcının kripto varlıklarını borsalardan çekip kendi kişisel cüzdanlara taşıması olarak gösteriliyor. Bu durum aslında kripto varlıklara olan güvenin arttığının da bir göstergesi denilebilir. Yatırımcılar varlıklarını borsadan çekip uzun vadeli olarak saklayacakları cüzdanları tercih ediyorlar.

Grafikten de görebileceğimiz gibi Ethereum (ETH) gibi bazı kripto varlıkların adres sayısında ise artışlar mevcut. Bu durumun en büyük sebebi merkezi olmayan finansta (DeFi), Ethereum blok zincirinin artan kullanımını yansıtıyor.

Kripto varlıklarının kitlesel olarak benimsenmesi ile ağ kullanımı ve adres sayılarında artışlar yaşanacaktır. Bitcoin dahil tüm kripto varlıklar uzun vadede hayatta kalabilmeleri ve ağ sağlıklarını koruyabilmeleri için faydalarını kanıtlamak zorundalar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x