Yükleniyor...

Ripple (XRP) Avukatından Davayla ilgili İki Senaryo!

CryptoLaw kurucusu ve Ripple (XRP) avukatı olan John Deaton, SEC ve Ripple davasıyla ilgili iki farklı senaryo oluşturdu.

CryptoLaw kurucusu ve Ripple (XRP) avukatı olan John Deaton, SEC ve Ripple davasıyla ilgili iki farklı senaryo oluşturdu.

Ripple ve SEC arasında devam eden dava, kripto endüstrisini yakından ilgilendiriyor. Davadan çıkacak her sonuç, sonraki kripto döngüsü için kritik bir önem taşıyor. SEC, Ripple’ı, işleyişlerinde XRP’yi kayıt dışı menkul kıymet olarak kullanmakla suçlamıştı. Günümüzde SEC, kripto endüstrisinden birçok kuruluşa benzer suçlamalarla yaklaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple maksimalisti ve avukat John Deaton, bu davanın bir hafta içinde sonuçlanacağını iddia etti. Ayrıca Deaton, davayla ilgili iki farklı senaryoyu kripto topluluğuna duyurdu.

Deaton, Ripple (XRP) Davasını Değerlendirdi

Ripple avukatı ve fenomen maksimalist John Deaton, Ripple ve SEC davasında, yargıcın birkaç hafta içerisinde nihai kararı vereceğini iddia etti. Deaton, bu karar haftasının, bu hafta olabileceğinin de altını çizdi.

Deaton, Ripple’ın yerel token’ı olan XRP‘nin, en cazip risk ve ödül oranı IMO’suna sahip olduğunu söyledi. Fenomen avukat, Ripple’ın ağ gelişimine yönelik paylaşımlarıyla ve dava süreçlerine yönelik açıklamalarıyla yoğun ilgi görüyor.

Deaton, dün gece saatlerinde yaptığı bir açıklamada, Ripple ve SEC arasındaki davanın iki farklı senaryosunu ele aldı. Avukat, SEC’in davayı kazanması halinde, XRP’nin 0,45 dolar seviyesinin önemine dikkat çekti. SEC’in davayı kazandığı senaryoya yönelik fikrini belirten Deaton, Ripple’ın temyize gideceğini ve statükoyu geri kazanacağını iddia etti.

Diğer bir senaryoyu kaleme alan avukat, Ripple’ın davayı kazanması halinde menkul kıymet olmadığını kanıtlayacağını ve bunun kripto endüstrisine ilaç gibi geleceğini düşünüyor. Avukat, davanın kazanılması halinde, XRP’de bir boğa koşusu yaşanabileceğini iddia ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Crypyolohan
Crypyolohan
2 ay önce

Xrp den uzak durmayın kaçın ve arkanıza bakmayın. Böyle scam bir coin size kazandırmaz. 2018 den beri dip yapıyor ne yatırımcısı var nede geleceği. Herkesi batırdı saran kurtuldu satamayan perişan. Ytd

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x