Ripple (XRP) Balinaları Hareket Ediyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple (XRP) Balinaları Hareket Ediyor

Son zamanlarda toplamda 411 milyon adet Ripple (XRP) hareket ederken, bir balina tek başına 239 milyon adet XRP hareket ettirdi.

Ripple XRP Balinalari Hareket Ediyor

Son zamanlarda toplamda 411 milyon adet Ripple (XRP) hareket ederken, bir balina tek başına 239 milyon adet XRP hareket ettirdi.

Kripto ayı piyasasının yoğun geçtiği dönemde, büyük haberler gündemi yoğun hale getirdi. Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olarak tabir edilen FTX iflas etti. Ayrıca, Ripple ve SEC arasında çekişmeli geçen davada, Ripple tarafı kazanmaya çok yaklaştı. Tüm bu süreçler, birçok yatırımcı için kripto ayı piyasasının son demleri olarak ifade edildi. Ancak, bazı kesim bu süreçlerin henüz başlangıç olduğunu savunuyor. Piyasadaki hareketliliğin tartışmaları sürerken, XRP balinaları ortaya çıkmaya başladı. Son zamanlarda, 411 milyon adet XRP hareket etti.

Ripple (XRP) Balinaları Hazırlık Yapıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto ayı piyasasının yoğun geçtiği günlerde, Ripple (XRP) balinaları varlıklarını hareket ettirmeye başladı.

XRP balinaları, son zamanlarda daha aktif hale geldi ve farklı işlemlerle büyük miktarlarda transferler gerçekleştirdi. Whale Alert, 239 milyon adet XRP’nin bilinmeyen bir cüzdandan başka bir adrese transfer edildiğini bildirdi. Anonim cüzdandan, başka bir anonim cüzdana gerçekleşen bu işlem dikkat çekti. Sadece bu işlem, ortalama 90 milyon dolarlık bir varlık oldu.

Gerçekleşen bu büyük işlemden bir saat sonra, coin’lerin alıcısının on milyonlarca XRP’yi de hareket ettirdiği gözlemlendi. Bithomp verilerine göre, farklı işlemlerde 9 milyon dolarlık transferler daha gerçekleşmiş oldu.

Whale Alert, ayrıca başka büyük transfer işlemlerini de bildirdi. Kısa süre önce, 30 milyon adet XRP’nin Bitstamp borsasına tranfer edildiği gözlemlendi. Ardından elde edilen verilere göre, Bitstamp borsasından 42 milyon adet XRP çekildi.

Balinalar Ripple Davasını Bekliyor

Ripple ve SEC arasında geçen davanın sonlarına yaklaşıldı. Kripto endüstrisi, davanın galibinin Ripple tarafı olacağı yönünde hemfikir oldu. Güçlü balinalar, davanın sonucuna hazırlık yapıyor olabilir. Ancak, son zamanlarda XRP fiyatında geri çekilmeler yaşandı. Bunda, piyasadaki kötü gidişatı ve FTX çöküşü etkili oldu. Yine de anonim balinalar, popüler kripto para biriminin boğa koşusu yapacağından emin görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x