Yükleniyor...

Ripple’ın XRP’si BBC Ekranlarında Konuşuldu!

Ripple'ın XRP'si BBC ekranlarında konuşuldu.

Rippleın XRPsi BBC Ekranlarında Konuşuldu

Ripple’ın XRP’si BBC ekranlarında konuşuldu. İzleyicilere hızla değişen küresel ekonomiyi ve bunun yaşamları üzerinde nasıl bir etki yaratacağını daha iyi anlayabilmeleri için karmaşık finansal öykülerin tartışıldığı “Worklife” adlı BBC programında, XRP, günlerce süren pahalı ve verimsiz finansal işlemler için uygun bir çözüm olarak konuşuldu.

Mobil uygulaması aracılığıyla kullanıcıların birden fazla banka kartını bir arada toplamalarını sağlayan Curve’nin COO’su Nathalie Oestmann, “Şu anda sınır ötesi bir işlem yapıyorsanız bu işlem gerçekten zaman alıcıdır. Takas etme ve uzlaşma günlerce sürebilir.” ifadelerini kullandı. Oestmann, Ripple’ın işletmelere çok daha hızlı bir şekilde işlem yapma fırsatı sunarak küresel ödeme sisteminin verimsizliklerini giderebileceğini ifade etti:

“Kripto para birimi XRP’yi üreten Ripple, şirketlerin sınır ötesi takas yapmaları için bazı ticari fırsatlar üretiyor ve uzun süren işlem sürelerini ortadan kaldırıyor.”

Oestmann ayrıca dijital varlığın fiyatının çok değişken olduğunu ve henüz kendini kanıtlayamadığını ifade etti. Daha önce Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, para transferi devi SWIFT’in XRP’den daha az dengeli olduğunu iddia etmişti. Garlinghouse’un da değindiği gibi, bir SWIFT transferinin gerçekleşmesi için gereken süre iki veya üç iş günü iken, bir XRP işleminin gerçekleşmesi yalnızca birkaç saniye sürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x