Yükleniyor...

Ripple (XRP) Büyüme Potansiyeline Sahip En Büyük Kripto Para

Ripple'ın (XRP) likiditesi ODL koridorlarında büyürken, yatırımcılar XRP'nin büyüme potansiyelinin hala piyasadaki diğer tüm kriptolardan çok daha güçlü olduğunu iddia ediyorlar.

ripple xrp potansiyel büyüme

Ripple’ın (XRP) likiditesi ODL koridorlarında büyürken, yatırımcılar XRP’nin büyüme potansiyelinin hala piyasadaki diğer tüm kriptolardan çok daha güçlü olduğunu iddia ediyorlar.

Ripple’ın (XRP) büyüme Potansiyeli

XRP, kısa sürelide olsa Ethereum’un yerini almış ve bir süre ikinci kripto para birimi olarak işlem görmüştü. Ancak uzun bir zamandır 3. kripto para olarak listede duruyor.

XRP topluluğu en sadık topluluklardan biridir ve ne olursa olsun XRP potansiyeline inanırlar. Twitter’da ünlü bir girişim yatırımcısı, XRP’nin büyüme potansiyelinin piyasadaki çoğu kripto paradan daha güçlü olduğunu söylüyor.

Risk yatırımcısı @CryptoWelson, XRP hakkında gurur verici bir tweet yayınladı. Yatırımcı XRP’yi ana rakipleri olan Ethereum ve Bitcoin ile karşılaştırıyor ve XRP’nin insanlara ETH veya BTC’nin yapamayacağı şeyleri hızlı ve güvenli Blockchain işlemleri ile verdiğini söylüyor.

XRP Likiditesi Büyümeye Devam Ediyor

Twitter Likidite Endeksi Bot sayfası, XRP likiditesinin Ripple’ın ODL koridorlarındaki ilerlemesini takip ediyor. Şimdiye kadar Meksika ve Filipinler olmak
üzere iki yönde çalışıyor. Bu ODL koridorları, Ripple ve yerel borsaların işbirliği sayesinde kuruldu. Her iki koridor da aktif olarak çalışıyor ve son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Şu anda XRP/MXN hattı 10.031.221 ATH’ye ulaştı ve tweet’te belirtildiği gibi yeni bir rekor gelmek üzere.

Bitrue, 27 Yeni XRP Çifti Ekleyecek

Yakın zamanda, kripto para borsası Bitrue, 27 yeni XRP çifti daha ekleneceğini duyurdu. Yeni işlem çiftlerinin 14 tanesi, Noel Günü’nde işleme açılacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x