Yükleniyor...

Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, Binance’ten Belge Talebinde Bulundu

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'u temsil eden avukatlar, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile karşı karşıya geldikleri davada, uluslararası keşif için yeni bir harekette bulundular.

brad

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’u temsil eden avukatlar, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile karşı karşıya geldikleri davada, uluslararası keşif için yeni bir harekette bulundular.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Garlinghouse, dünyanın en büyük kripto para borsasının Cayman Adaları merkezli bir yan kuruluşu olan Binance Holdings Limited’den kanıt elde etmeye çalışıyor.

Ripple CEO’su, Binance’in XRP işlemleri ile ilgili benzersiz belgelere sahip olduğuna inanıyor.

Garlinghouse’un avukatları, SEC’in değiştirilmiş şikayetinde, yerel teklifleri iddia etmediği konusuna ısrar etmeye devam ediyor .Bu sebeple, konuyla ilgili ek kanıtlar elde edilmesi, davanın seyri için önemli olabilir.

Garlinghouse ve Ripple kurucu ortağı Chris Larsen, Haziran ayında iFinex, Bithumb ve Bitstamp da dahil olmak üzere 14 kripto para borsasına belge alabilmek için dava açtı. Sulh Hakimi Sarah Netburn, talebe yeşil ışık yaktı.

Garlinghouse’un avukatları, SEC’in en son önergeye itiraz etmediğini iddia ediyor.

Mayıs ayında Yargıç Netburn, düzenleyicinin Ripple’ın denizaşırı ortaklarından ve kripto borsalarından belge almak için yabancı meslektaşlarına talep göndermeye devam edebileceğine karar verdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x