Yükleniyor...

Ripple (XRP) CEO’su Uyarıda Bulundu

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, ABD'nin kripto düzenlemelerine yönelik faaliyetleri hakkında önemli açıklamalar yaptı.

XRP

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’nin kripto düzenlemelerine yönelik faaliyetleri hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Garlinghouse, ABD‘den potansiyel kripto çıkışının Amerikan inovasyonları için faydalı olmayacağı konusunda uyarılarda bulundu. ABD‘nin kripto düzenlemelerini benimsemesi gerektiğini belirten Garlinghouse, konunun ayrıntıları hakkında bilgilendirme yaptı. Yakın tarihta sosyal medyadan yayınladığı paylaşım ile, ABD için dikkat gerektiren uyarılarda bulundu. Garlinghouse, özellikle de Amerikan yeniliğini için negatif olacağını sözlerine ekledi.

ABD Kripto Düzenlemeleri Hakkında Konuşuldu

Garlinghouse, perşembe günü Bloomberg’e verdiği bir röportaj ile ABD‘nin kripto düzenlemelerini önemsemesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca Garlinghouse, tüketicilerin korunması ve endüstrinin büyümesini sağlayacak çevre oluşumuna da değindi. Garlinghouse‘un yapmış olduğu bu yorumlar Ripple ile Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yaşanılan savaşın ortasında belirdi.

XRP tarafında yaşanan bu gelişmeler, XRP yatırımcısının dikkatini çekmiş durumda. Özellikle de XRPSEC davasının sonucunu bekleyen yatırımcılar özellikle de XRP taraflı gelecek haberlere gözlerini çevirmiş durumda. XRP CEO’su ise, sosyal medyadan paylaşımlarına devam ederek ABD’nin kripto tarafında odaklı konuşmalarını sürdürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x