Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Ripple (XRP) Coinbase’de Listelenebilir!

Ripple (XRP) Coinbase’de Listelenebilir!

ABONE OL:google-news

Dev kripto para borsalarından Coinbase, 7 Aralık’ta yaptığı açıklama ile 31 kripto para birimini platformunda listelemeyi planladığını duyurmuştu. Platformda listelenecek olan kripto paraları gösteren ilk taslak listedeki kripto paralar arasında XRP yer almıyordu.

Coinbase 31 Kripto Para

Coinbase Pro’da popüler kripto para birimleri yerine daha az bilinen dört ERC20 token’ının listelenmesi kripto para topluluğunun tepkisini çekmişti. Söz konusu dört ERC20 token’ı ise şunlardan oluşuyor; Decentraland (MANA), Loom Network (LOOM), Civic (CVC) ve District0x (DNT). Özellikle Civic ve Decentraland’ın listelenecek kripto paralar arasında yer alması kullanıcıların büyük tepkisine neden oldu.

Borsa yeni bir liste paylaşarak özellikle Ripple (XRP) yatırımcılarını heyecanlandırdı. Ocak ayından bu yana XRP’nin Coinbase’de listelenmesini bekleyen kullanıcılar için heyecan yaratan listede kripto para birimi yer alıyor.

Şu anda dünyanın en değerli (piyasa değeri bakımından) ikinci kripto para birimi olan XRP, haberi hazırladığımız sırada 0,32 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Son dönemde önemli ortaklıklarla gündeme gelen Ripple, XRP’nin önünü açacak önemli adımlar atıyor. Kripto para biriminin Coinbase’de listelenmesi durumunda XRP’nin değerinde önemli bir artışın görülmesi bekleniyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar