Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple (XRP) Darbe Üstüne Darbe Almaya Devam Ediyor!

Ripple (XRP) Darbe Üstüne Darbe Almaya Devam Ediyor!

ABONE OL:google-news
StormGain

Grayscale, dün gece yaptığı bir açıklama ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia etmesi sonrasında XRP Trust fonunu feshetmeye karar verdiğini duyurdu. Grayscale, Trust’ın tasfiye edilmiş XRP’sinden elde edilen nakit gelirlerin Trust hissedarlarına dağıtılacağını söyledi.

Dünyanın en büyük kripto para birimi varlık yöneticisi Grayscale Investments, SEC tarafından Ripple Labs’a açılan davanın ardından Grayscale XRP Trust’ı feshetmeye başladığını duyurdu.

Grayscale, tröstün tasfiye edilmiş XRP’sinden elde edilen nakit gelirlerin hissedarlara dağıtılacağı açıklandı. SEC kayıtları, XRP Trust’ın yaklaşık üç yıllık vadesinde 70 yatırımcıdan 19,2 milyon dolar topladığını gösteriyor. Elde edilen verilere göre XRP Trust’ta 38 milyon XRP bulunuyor.

Grayscale, şu açıklamada bulundu:

“Trust da dahil olmak üzere ABD yatırımcılarının XRP’yi ABD dolarına çevirmesi ve bu nedenle Trust’ın faaliyetlerine devam etmesi giderek zorlaşacak.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakGrayscale
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar