Yükleniyor...

Ripple (XRP) Darbe Üstüne Darbe Almaya Devam Ediyor!

Grayscale, dün gece yaptığı bir açıklama ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia etmesi sonrasında XRP Trust fonunu feshetmeye karar verdiğini duyurdu.

Ripple XRP Darbe Ustune Darbe Almaya Devam Ediyor

Grayscale, dün gece yaptığı bir açıklama ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia etmesi sonrasında XRP Trust fonunu feshetmeye karar verdiğini duyurdu. Grayscale, Trust’ın tasfiye edilmiş XRP’sinden elde edilen nakit gelirlerin Trust hissedarlarına dağıtılacağını söyledi.

Dünyanın en büyük kripto para birimi varlık yöneticisi Grayscale Investments, SEC tarafından Ripple Labs’a açılan davanın ardından Grayscale XRP Trust’ı feshetmeye başladığını duyurdu.

Grayscale, tröstün tasfiye edilmiş XRP’sinden elde edilen nakit gelirlerin hissedarlara dağıtılacağı açıklandı. SEC kayıtları, XRP Trust’ın yaklaşık üç yıllık vadesinde 70 yatırımcıdan 19,2 milyon dolar topladığını gösteriyor. Elde edilen verilere göre XRP Trust’ta 38 milyon XRP bulunuyor.

Grayscale, şu açıklamada bulundu:

“Trust da dahil olmak üzere ABD yatırımcılarının XRP’yi ABD dolarına çevirmesi ve bu nedenle Trust’ın faaliyetlerine devam etmesi giderek zorlaşacak.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x