Yükleniyor...

Ripple (XRP) Davaya Rağmen Ortaklıklarda Hız Kesmiyor

Ripple (XRP), SEC davasına rağmen, yeni ortaklıklar kurmaya hız kesmeden devam ediyor.

ripple

Ripple (XRP), SEC davasına rağmen, yeni ortaklıklar kurmaya hız kesmeden devam ediyor.

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse’un Reuters’a yaptığı açıklamaya göre şirket, SEC’in açtığı davadan bu yana, bankacılık kurumları ile 15 yeni sözleşme imzalamayı başardı. Garlinghouse’a göre, Ripple Asya ülkeleri ile oldukça uyumlu bir biçimde çalışabiliyor.

Japonya ve Asya kıtasında işlerimizi büyütmeyi sürdürebildik. Çünkü bu pazarlarda bulunan yasal düzenlemelere ilişkin ihtiyacımız olan netliğe sahibiz.

SEC’in açmış olduğu davanın ardından, konuyla ilgili olarak Japonya Finansal Hizmetler Ajansı da bir açıklama gerçekleştirmişti. Kurum yaptığı açıklamada XRP’yi bir menkul kıymet olarak görmediklerini vurgulamıştı. Bu açıklama ile birlikte İngiltere’de ve Singapur’da yer alan düzenleyicilerden de benzer açıklamalar geldi.

Ripple Yoluna Devam Ediyor

SEC davasının ardından, MoneyGram, Ripple ile ortaklıklarını askıya aldığını duyurmuştu. Böylelikle şirket önemli bir darbe daha almış oldu. Bununla birlikte birçok kripto para borsası da XRP’nin delist edildiğini açıklamıştı. Ancak her şeye rağmen Ripple, ortaklıklarını geliştirmeyi sürdürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x