Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 8 Eylül 2018 • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 8 Eylül 2018

Ripple'ın gün içi görünümü hala karışık olmasına rağmen 7 Eylül Cuma günü itibariyle Ripple (XRP) fiyatı hafif bir şekilde toparlanmaya başladı.

Ripple XRP Fiyat Analizi

Ripple’ın gün içi görünümü hala karışık olmasına rağmen 7 Eylül Cuma günü itibariyle Ripple (XRP) fiyatı hafif bir şekilde toparlanmaya başladı. Ripple, şu anda 0,29 dolar civarında işlem görüyor.

Ripple (XRP) haberleri çoğunlukla nötr. Bu hafta TransferGo, XRP teknolojisine dayalı, gerçek zamanlı işlemlere olanak tanıyan bir ödeme kanalı başlattı. Ödeme kanalı, Avrupa genelinde kullanılabilir olacak ve ileriye dönük olarak işlemlerin iki veya üç gün sürdüğü mevcut ödeme yöntemlerine hızlı bir alternatif olarak öne çıkacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TransferGo tarafından başlatılan başka bir ödeme hizmeti de yine Ripple (XRP)’ye dayanıyor. Her ne kadar ilk ödeme kanalına kıyasla biraz daha yavaş olsa da tamamen ücretsiz olacak.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bu hafta, fiat para birimlerini kripto paralarla değiştirmenin hiçbir anlamı olmadığını söyledi ve “düzenli para işini oldukça iyi yapıyor” diye ekledi. Bu açıklamaya itiraz etmeden önce düşünmek gerekiyor. Gerçekten de hız ve kullanılabilirlik konusunda kripto paralar çok daha etkili ve kripto para birimleri yurtdışı işlemler için iyi bir etki gösterirken günlük ödemeler konusunda etkileri oldukça sınırlı.

Teknik Analiz

En sonki Ripple (XRP) fiyatındaki düşüş ile bir düşüş trendi oluştu, ancak kanal desteği ile geçici bir sıçrama yaptı. Şu anda, yeni bir aşağı doğru dalga oluşumu var. 0,2780 seviyesindeki desteğin kırılması durumunda aşağı yönlü eğilim sürecek ve fiyatı 0,2140 seviyesine doğru düşüşe geçecek.

XRP Ripple Analizi 8 Eylül 2018

XRP, H1’de yerel düzeltme artış trendini bitiriyor ve bir iç düşüş trendi kanalı oluşturuyor. 0,2780’deki destek kırıldığında, yeni kanal desteği olan 0,2365 bir sonraki hedef olacak. Bu arada yerel direnç 0,3036.

XRP Ripple Analizi 8 Eylül 2018 - 2

Analiz: RoboForex’in Şefi Analisti Dmitriy Gurkovskiy


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x