Ripple (XRP) Fiyatındaki Gizem Çözüldü: Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi Geliyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple (XRP) Fiyatındaki Gizem Çözüldü: Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi Geliyor

Kripto para birimi piyasası, son iki hafta boyunca büyük ölçüde hareketsiz kaldı.

xrp ripple en yüksek seviye

Kripto para birimi piyasası, son iki hafta boyunca büyük ölçüde hareketsiz kaldı. Bitcoin’den (BTC) Ethereum’a (ETH), Litecoin’den (LTC) Ripple’a (XRP) kadar birçok dijital varlık makro bir eğilim oluşmadığı için nispeten dar fiyat aralıklarında kaldı.

XRP Fiyatındaki Gizem Çözüldü

Hareketsizliğe rağmen, popüler bir analist yakın zamanda “XRP fiyatındaki gizemi çözdüğünü” iddia etti ve en büyük üçüncü altcoin’in önümüzdeki aylarda hangi yönde yol alabileceğini açıklayan analizini TradingView’de paylaştı. Magic olarak bilinen analist, son analizin çok mantıklı olduğunu düşündüğünü söyleyerek şu açıklamayı yaptı:

Bu, şimdiye kadar yaptığım en iyi ve en anlaşılır XRP analizlerinden biri olabilir. Sanırım sonunda (kripto para biriminin) buradan yönünün neresi olacağı konusundaki sırrı çözdüm.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP Patlamadan Önce Yüzde 20 Düşecek

Magic’in son analizine göre, XRP şu anda düşen kama modelinin ortasında (genellikle uzun vadeli boğa olarak görülür ama kısa vadeli düşüşe işaret eder). Düşen bir kama, zaman içinde fiyat aralığının sıkılaştırılmasıyla işaretlenir ve genellikle fiyatın güçlü bir şekilde artmasıyla sona erer. Son iki yılda, XRP kamanın üst kenarına üç kez dokundu ve BTC, tarihte altı kez kamanın alt kenarına dokundu.

Bir günlük Hareketli Ortalama Yakınsama’nın (MACD) XRP için yükseliş işareti olduğuna dikkat çekmeye devam eden analist, “satış tarafındaki baskının 2018 ortasından bu yana düşmekte olduğunu göstermekte” dedi. Önümüzdeki aylarda XRP’nin fiyat hareketi için iyi bir sonuç ortaya koyan bir birikim modelinin oluştuğunu ekledi.

Bu nedenle analist, önümüzdeki günlerde kripto para biriminin alacağı en muhtemel yolun yüzde 20 düşüşle 0,17 doların görülmesi ve ardından tersine bir sıçrama ile tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolara geri dönülmesi olduğunu belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x