Yükleniyor...

Ripple (XRP) Girdaba Yakalandı Ancak Yatırımcılar Daha Çok Kar Edebilir

Şu anki XRP fiyatının 0,22 dolara düşmesi yetmezmiş gibi 1 milyar XRP’nin soğuk cüzdandan çıkarılması da ortalığı karıştırdı.

ripple xrp girdap

Şu anki XRP fiyatının 0,22 dolara düşmesi yetmezmiş gibi 1 milyar XRP’nin soğuk cüzdandan çıkarılması da ortalığı karıştırdı. Bunlara ek olarak bir analist XRP fiyatının daha da düşeceğini öngördü.

XRP Fiyatı Geriledi

Pazar günü, Ripple emanetten 1 milyar XRP daha (yaklaşık 225 milyon dolar civarında) serbest bıraktı. Şimdi kripto topluluğu başka bir XRP fiyat düşüşünden korkuyor. Şu an piyasadaki en büyük üçüncü kripto para biriminin 0,22 dolardan işlem yaptığı gerçeği göz önüne alındığında, işler belki kısa vadeli yatırımcılara pek de iyi görünmüyor.

Ancak uzun vadeli yatırımcılar için işler yolunda gidiyor ve sadece dipten satın almak için bir fırsat veriyor. Bazı yatırımcılarda XRP fiyatının 0,23 dolar seviyesinin altına inmesinden dolayı çok iyi hissettiklerini söylüyorlar. Hatta Ripple yatırımcıları fiyatın 0,08 dolara düşeceğini öngörerek tabir yerindeyse sevinç çığlıkları atmaya başladılar.

Bu söylemler normalde kripto hayranları ve yatırımcılar tarafından kripto para ucuzken daha fazla satın alacakları zaman duyulur. JOKER (@KiaCrypto) adlı analist 10 binin üzerindeki takipçisine Twitter’dan, XRP fiyatının grafiklere göre daha da düşebileceğini bildirdi. Analiste göre XRP, 0,13 ABD Dolarına (potansiyel bir çift düşüş) ve hatta 0,08 ABD Dolarına düşebilir. Ancak analist, XRP’nin düşüşünü sorun etmiyor çünkü ne kadar çok dibe dalarsa o kadar zor pompalacağını düşünüyor.

Cumartesi günü, bir başka XRP topluluğu üyesi de, XRP fiyatının 0,135 dolara düşmesi ihtimalini tweetledi. Analistin görüşüde @KiaCrypto’nın yaptıklarına benzer bir tahmin olarak dikkat çekti.

XRP’de Yükseliş Beklentileri

Yine de, olası bir XRP fiyat düşüşünden memnun değiller. Bazı yatırımcılar kripto paranın makul fiyatının bir USD’yi aştığını ve gerçek piyasa fiyatının yakında eşleşmesi gerektiğine inanıyor.

Ripple Destekli Platform İle Bitstamp’a Anında USD Transferi

Ripple’in Talep Üzerine Likidite’yi (eski adıyla xRapid olarak bilinen) bir süredir kullanan bir Avustralya şirketi olan FlashFX, kullanıcıların USD’lerini anında Bitstamp’a göndermelerini sağlıyor. FlashFX, kullanıcıların artık SWIFT’in birkaç gün süren nakit paralarını göndermesini beklemelerinin gerekmediğini yazıyor. ODL şimdi bunu neredeyse anında yapıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner