Yükleniyor...

Ripple’da (XRP) Hacim Patlaması!

Ripple'ın fiyatı bu haberin yazıldığı dakikalarda yüzde 8'lik bir atış ile önce 0.

Ripple XRP 3

Ripple’ın fiyatı bu haberin yazıldığı dakikalarda yüzde 8’lik bir atış ile önce 0.27 dolar seviyelerine kadar yükseldi ardından 0.266 dolar seviyesine geri çekildi. Piyasanın geri kalan kısmının kırmızıya bürünmüş olmasına rağmen Ripple’da (XRP) yaşanan ani yükseliş hacime yansıdı.

Şu anda Ripple (XRP), piyasa değeri bakımından ilk on kripto para arasında en iyi performansı gösteren kripto para birimi. XRP haricindeki diğer kripto paralar yüzde 1-6 arasında bir değer kaybı yaşarken, Tezos (XTZ) gün içinde en çok kayıp gören kripto parası oldu. Bitcoin (BTC) yüzde 1,5, Ethereum (ETH) ise yüzde 0.76 değer kaybetti.

XRP’nin fiyatı özellikle son 30 gün içerisinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Geçtiğimiz aya 0.20 dolar altından başlayan XRP, ticaret hacminin de artmasıyla birlikte 30 gün boyunca yavaş yavaş yükseldi.

Piyasa değeri 1 milyar ile 10 milyar dolar arasında değişen orta ölçekli altcoin’lerden bazıları Ocak ayında yüzde 68’lik bir artış yaşarken, Bitcoin ise yüzde 30’luk bir kazanç ile altcoin’lerin oldukça gerisinde kaldı.

Son dalgalanmalara rağmen Ripple (XRP) fiyatı hala oldukça düşük seviyelerde. Geçen yılın 0,48 dolarlık, tarihinin ise 3.59 dolarlık zirvesinden halen oldukça uzakta.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Sanane
Sanane
4 yıl önce

İsterse bomba patlatsın yatırımcısını batıran coin şimdik avucunu yalaya yalaya çıksın kek arasın

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x