Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple (XRP), Hakkındaki İddialara Cevap Verirken Farklı Bir Konuda Daha Suçlandı

Ripple (XRP), Hakkındaki İddialara Cevap Verirken Farklı Bir Konuda Daha Suçlandı

ABONE OL:google-news

Ripple, Tetragon’un suçlamalarını reddetmeye çalışırken mahkemede “Kelime Oyunları” yapması iddiasıyla suçlanıyor.

Ripple Labs, fintech devi Tetragon Financial Group’un iddialarını reddetmeye çalışırken mahkemede “kelime oyunları” yapmakla suçlanıyor. Law360’ın haberine göre, büyük bir Ripple yatırımcısı olan Tetragon Financial Group, Ripple Labs’ı “kelime oyunları” kullanarak şirketin blockchain devine karşı açtığı davada suçlamaları reddetmeye çalışmakla suçluyor.

Tetragon, Ripple’ı hissedarların anlaşmasını yanlış yorumlamakla suçluyor. Tetragon’un avukatı Holwell Shuster & Goldberg LLP’den Michael S. Shuster, Delaware Şansölye Mahkemesinden Başbakan Yardımcısı Morgan T. Zurn’e Ripple Labs temsilcilerinin mahkemede “kelime oyunları” oynadığını ve hissedarların anlaşmasının ifadesini uygunsuz bir şekilde kıvırdığını söyledi. Tetragon, 2019’un sonunda 180 milyon dolara yakın bir yatırım yaptığında bu anlaşmayı imzalamıştı. İddialara göre anlaşmada SEC’in XRP‘yi menkul kıymet olarak kabul etmesiyle beraber yürürlüğe girmesi gereken bir madde var.

Buna göre Tetragon da SEC’in Ripple‘a suçlamalarının ardından dava açtı ve bu maddeyi öne sürdü. Ripple ise henüz ortada resmi bir şey olmadığını iddia ederek, suçlamaları reddetti.

Tetragon’un avukatı, Ripple’ın avukatlarının İngiltere merkezli yatırım devine devasa bir  geri ödemeden kaçınmak için anlaşmanın dilini yanlış yorumlamaya çalıştığını iddia ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar