Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple (XRP) için Beklenen Ralli Bu Temel Seviyeye Bağlı

Ripple (XRP) için Beklenen Ralli Bu Temel Seviyeye Bağlı

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

2019, Ripple (XRP) için çok kötü bir yıl olarak kayda geçti ve en büyük üçüncü kripto para yılı yüzde 50 kayıpla kapattı. 2020’ye girilmesine rağmen XRP için beklentiler değişmiş değil. Ancak ünlü bir kripto para analistine göre, XRP’nin önümüzdeki haftalarda önemli bir fiyat seviyesini aşması durumunda işler değişebilir.

Ripple (XRP) %66 Yükselebilir

Analist ve yazar Josh Olszewicz, kısa süre önce XRP’nin üzerine kapsamlı bir video analiz yayınladı. Analizinde kripto para biriminin son birkaç aydır sert bir düşüş trendinde olduğunu belirten analist, potansiyel bir boğa trendine dikkat çekti.

Analistin tahminine göre, XRP, 0,30 doların üzerine çıkmayı başarırsa, takip eden ayalarda yüzde 66’lık bir ralli ile 0,50 dolara ulaşabilir.

Peki XRP 0,30 Doları Kırabilir Mi?

Bu analizden sonra akıllara gelen ilk soru şüphesiz XRP’nin 0,30 doları geçip geçiemeyeceği. Bazı analistlere göre XRP, kesinlikle bunu yapabilir.

Twitter’daki nülü kripto para trader’ı Galaxy, XRP için net bir yükseliş trendinin varlığına ve dijital varlığın boğa trendi için çok uygun olan bir dizi kilit dirençle karşı karşıya olduğuna dikkat çekerek 0,28 dolara doğru yüzde 20 veya daha yüksek seviyelere doğru harekete geçmek için hazır olduğunu söyledi.

 

Bitcoin’de Görülebilecek Bir Ralli XRP için Katalizör Olabilir

Analist ayrıca XRP’nin önümüzdeki haftalarda düşen kamanın 0.382 Fibonacci Retracement’ini hedeflemesini beklediğini öne sürdü ve bunun sonucunda da 0,30 dolara ulaşılacağını söyledi.

Olshevich, videoda kripto para biriminin şu anda işlem gördüğü yerden biraz daha yüksek olan 0,24 doların üzerine çıkabilmesi durumunda, Ichimoku Cloud’un kullanımı nedeniyle 0,30 dolara kadar bir artış olabileceğini ifade ediyor.

Trader’ların Bitcoin boğaları gibi XRP’de konum aldıkları göz önünde bulundurulduğunda, Bitcoin‘de görülebilecek bir ralli ile piyasanın geri kalanıyla birlikte XRP’nin de yükseleceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Market

Öne Çıkan Başlıklar