Yükleniyor...

Ripple (XRP) için Beklenen Ralli Bu Temel Seviyeye Bağlı

2019, Ripple (XRP) için çok kötü bir yıl olarak kayda geçti ve en büyük üçüncü kripto para yılı yüzde 50 kayıpla kapattı.

Ripple’ın XRP Devasa Rallisi Bu Temel Seviyeye Bağlanıyor

2019, Ripple (XRP) için çok kötü bir yıl olarak kayda geçti ve en büyük üçüncü kripto para yılı yüzde 50 kayıpla kapattı. 2020’ye girilmesine rağmen XRP için beklentiler değişmiş değil. Ancak ünlü bir kripto para analistine göre, XRP’nin önümüzdeki haftalarda önemli bir fiyat seviyesini aşması durumunda işler değişebilir.

Ripple (XRP) %66 Yükselebilir

Analist ve yazar Josh Olszewicz, kısa süre önce XRP’nin üzerine kapsamlı bir video analiz yayınladı. Analizinde kripto para biriminin son birkaç aydır sert bir düşüş trendinde olduğunu belirten analist, potansiyel bir boğa trendine dikkat çekti.

Analistin tahminine göre, XRP, 0,30 doların üzerine çıkmayı başarırsa, takip eden ayalarda yüzde 66’lık bir ralli ile 0,50 dolara ulaşabilir.

Peki XRP 0,30 Doları Kırabilir Mi?

Bu analizden sonra akıllara gelen ilk soru şüphesiz XRP’nin 0,30 doları geçip geçiemeyeceği. Bazı analistlere göre XRP, kesinlikle bunu yapabilir.

Twitter’daki nülü kripto para trader’ı Galaxy, XRP için net bir yükseliş trendinin varlığına ve dijital varlığın boğa trendi için çok uygun olan bir dizi kilit dirençle karşı karşıya olduğuna dikkat çekerek 0,28 dolara doğru yüzde 20 veya daha yüksek seviyelere doğru harekete geçmek için hazır olduğunu söyledi.

 

Bitcoin’de Görülebilecek Bir Ralli XRP için Katalizör Olabilir

Analist ayrıca XRP’nin önümüzdeki haftalarda düşen kamanın 0.382 Fibonacci Retracement’ini hedeflemesini beklediğini öne sürdü ve bunun sonucunda da 0,30 dolara ulaşılacağını söyledi.

Olshevich, videoda kripto para biriminin şu anda işlem gördüğü yerden biraz daha yüksek olan 0,24 doların üzerine çıkabilmesi durumunda, Ichimoku Cloud’un kullanımı nedeniyle 0,30 dolara kadar bir artış olabileceğini ifade ediyor.

Trader’ların Bitcoin boğaları gibi XRP’de konum aldıkları göz önünde bulundurulduğunda, Bitcoin’de görülebilecek bir ralli ile piyasanın geri kalanıyla birlikte XRP’nin de yükseleceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner