Ripple (XRP) Kısa Vadede Neler Yapabilir? • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple (XRP) Kısa Vadede Neler Yapabilir?

Bitcoin'in (BTC) değer kaybetmesine rağmen hızlı bir şekilde artan Ripple (XRP), kısa vadede hangi değerlere ulaşabilir?

xrp ledgerA

Bitcoin’in (BTC) değer kaybetmesine rağmen hızlı bir şekilde artan Ripple (XRP), kısa vadede hangi değerlere ulaşabilir?

Altcoin’ler şeklinde kripto piyasasını değerlendirdiğimizde, BTC tarafındaki düşüşe en dayanıklı duran coin’lerden biri de Ripple (XRP) oldu. Bu durum, piyasanın artışa geçmesiyle birlikte XRP’nin yukarı yönlü patlayabileceğine ilişkin bir sinyal olabilir. BTC’nin 27.000 doları test etmesine rağmen alıcıların hakimiyet kurduğu XRP, kısa vadede hangi fiyatlara tırmanabilir? XRP grafiğini değerlendirdik.

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Direnç aralığına gelmiş olan XRP, diğer altcoin’lerle kıyasladığımızda daha güçlü duruyor. Güncel olarak 0,513 dolardan işlem gören major coin, bu ivmesini koruyabildiği takdirde 0,557 ve 0,585 dolara doğru harekete başlayabilir. Gerçekleşebilecek bu yükseliş, XRP’nin güncel konumundan yüzde 8,59 ve 14,06’lık bir artışı gösteriyor. Şu an için inanılmaz bir ticaret hacmine ulaşan XRP, bu üstünlüğünü sosyal medya platformlarına da yansıttı. Kripto yatırımcıları, XRP hakkındaki konuşmalarını giderek artırıyor.

SEC davasında XRP gücünün azalması, BTC’nin aşağı yönlü sert hareketleri, Ripple ekosisteminden gelebilecek olumsuz gelişmeler, XRP ivmesini kesebilir. Bu durumda XRP için takip edilebilecek destek seviyeleri sırasıyla 0,449 – 0,43 ve 0,358 dolardır.

Ekran Resmi 2023 05 31 10.24.23

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x