Yükleniyor...

Ripple (XRP) Kurucu Ortağı McCaleb, Son 2 Haftada 222,6 Milyon XRP’yi Nakde Çevirdi

Ripple eski CTO’su Jed McCaleb, 6 Mart’tan bu yana 222,6 milyon XRP taşıdı

mccaleb

Ripple eski CTO’su Jed McCaleb, 6 Mart’tan bu yana 222,6 milyon XRP taşıdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRPscan’den elde edilen verilere göre, son 16 gün içinde SEC tarafından hırpalanan fintech devi Ripple’ın kurucu ekibinden Jed McCaleb, 222 milyon XRP’yi satmak üzere taşıdı.

Jed McCaleb, XRP zenginliklerinden geriye kalanları satmaya devam ediyor ve “tacostand” cüzdanından dijital borsalara kripto para birimlerini, fiat para birimine dönüştürmek için gönderiyor. XRPscan’e göre, McCaleb, son iki hafta içinde, 115.633.766 dolara eşdeğer olan 222.600.000 XRP’yi transfer etti.

XRP 098 90 JedMc

McCaleb, 2013 yılında Chris Larsen ile kurduğu Ripple Labs’tan ayrıldı ve Stellar platformunu oluşturdu. O zamandan beri, şirketi kurmadaki yardımı için Ripple’dan önemli miktarda tazminat alıyor. Para, Jed’in piyasaya birkaç milyar XRP’nin tamamını boşaltmasını ve fiyatı düşürmesini önlemek için kısmi olarak ödeniyor.

Hala 383 Milyon XRP Tutuyor

McCaleb’in düzenli XRP satışları, XRP döviz kuru üzerinde herhangi bir etkiye sahip görünmüyor. Yazının yazıldığı sırada “tacostand” cüzdanında kalan bakiye toplam 383.092.083 XRP token’dı. Topluluk, McCaleb’in bu yılın sonunda şu anda üç milyarın altında olan ve bir satış yapmak istediğinde “tacostand”den parça parça hareket eden XRP zulasının tamamını satacağına inanıyor.

Jed McCaleb, Ripple kurucularından biri olmasına rağmen, SEC tarafından yasal şikayetlerinde bahsedilmedi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x