Yükleniyor...

Ripple, XRP Ledger İçin Yeni Bir Uygulama Duyurdu!

Ripple, XRP Ledger için son hamlesini duyurdu.

ripple xrp

Ripple, XRP Ledger için son hamlesini duyurdu. Şirket, XRP Ledger için önemli çözümler sunacak Pyhton uygulamasını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

RippleX’in geliştirme ekibi, uzun süredir XRPL odaklı çözümler için çalışma yürütüyor. Ekip, XRP Ledger’da kodlama sürecini önemli bir biçimde azaltacak olan yeni bir rehber yayınladı:

“Ripple, XRP Ledger ile etkileşim için saf bir Python uygulaması olan xrpl-py’nin lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyor. Xrpl-py kitaplığı, XRP Ledger işlemleri ve çekirdek sunucu API  nesneleri için yerel Python yöntemleri ve modelleri sağlayarak XRP Ledger etkileşiminin en zor kısımlarını (serileştirme ve işlem imzalama gibi) basitleştirecek.”

Ripple tarafından yapılan açıklamaya göre XRP Ledger, daha önce yalnızca Java ve JavaScript uygulamalarına sahipti. Şimdi ise bu durum değişiyor.

RippleX ekibi, xrpl-py üzerindeki geliştirme deneyimini hem Python uzmanları hem de yeni başlayan kullanıcılar için uygun hale getirdiğini ifade etti. Böylelikle Python uzmanları, uygulamadan güçlü bir biçimde yararlanırken, deneyimsiz kişiler ise birçok gereksiz detaydan kurtulacak ve daha basit bir ara yüze kavuşabilecekler. RippleX ekibi, sürecin daha verimli işleyebilmesi adına da oldukça zengin bir kılavuz yayınladı. Buna ek olarak Twitch kanalında da konuyla ilgili canlı yayın gerçekleştirildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x