Yükleniyor...

Ripple (XRP) Önemli Bir İsmi Daha Kadrosuna Kattı

Uber CBO'su ve Goldman Sachs'ın kıdemli üyesi Brooks Entwistle, Ripple'a katıldı.

ripple ise alim

Uber CBO’su ve Goldman Sachs’ın kıdemli üyesi Brooks Entwistle, Ripple’a katıldı.

Uber’in eski işletme müdürü Brooks Entwistle, blockchain şirketinin Güneydoğu Asya bölgesindeki operasyonlarını ölçeklendirmek için Ripple’a katıldı. Kendisi Ripple’ın Singapur’daki bölgesel genel merkezinde çalışacak.

Entwistle, Uber’deki görevinden önce, Goldman Sachs’ta 18 yıldan fazla zaman geçirerek, bankacılık devinin Güneydoğu Asya’daki biriminin genel müdürü ve başkanı oldu. LinkedIn gönderisinde, fintech ve kripto paraya geçmenin kendisi için “bariz bir seçim” olduğunu yazdı:

“Asya’da yirmi yıldan fazla bir süredir yaşamak ve çalışmak için harcanan bu dinamik bölgede finansal hizmetleri ve teknoloji şirketlerini ölçeklendirmek, fintech ve kriptoya geçmek bariz bir seçimdi.”

Daha önce de bildirildiği üzere Ripple, Ocak ayında en iyi Amazon yöneticilerinden birisini de işe almıştı.

Ripple’ın Asya Özlemi

Ripple, geçen yıl Güneydoğu Asya’da RippleNet ağındaki işlemlerde on kat artış olduğunu iddia ediyor.

Blockchain şirketi ayrıca 2020’de bir önceki yıla göre iki kat daha fazla anlaşma imzaladı. Son olarak, Singapur merkezli BKK Forex imzaladı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Reuters ile yaptığı son röportajda, düzenleyici netlik nedeniyle şirketinin Asya’daki büyümesini sürdürebileceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner