Yükleniyor...

Ripple XRP Önümüzdeki Günlerde Yükselmeye Geçecek mi?

Ripple XRP 2018’in başlarından bu yana 1 doların altındaki seyrini devam ettiriyor.

shutterstock 783958297 e1568793515735

Ripple XRP 2018’in başlarından bu yana 1 doların altındaki seyrini devam ettiriyor. Fakat son zamanlarda XRP’nin kullanım alanının yayılmasıyla beraber analistlerin de olumlu anlamdaki yorumları, umutları yeşertmeye devam ediyor. Crypto Welson kullanıcı adlı bir analist, XRP’nin fiyatı hakkında Boğa koşusuna geçileceği iddiasında bulundu. Welson, “Geçen yıl oldukça durgun ve birikim aşamasıydı. Artık haberler ve ortaklıklarla boğa koşusu başlamaya hazır. Daha önce görmediğimiz şeyler olacak. Buna kimler hazır?” ifadeleri kullandı.

XRP Doğru Yolda

CoinField CEO’su Bob Ras, NewsLogical’a verdiği röportajda XRP için şu ifadeleri kullandı: “XRP, endüstrideki en hızlı ve düşük maliyetli blockchain ağı olduğunu kanıtladı. XRP’nin, geleneksel banka havalelerini stratejik ortaklıklar ve günlük gelişmeler ile kolaylaştırmak ve modernize etmek için doğru yolda olduğunu düşünüyorum. XRP, çok yakında devrim olacak.”

Cumhuriyetçi Kongre Üyesi Ted Budd, Mark Zuckerberg’in Libra kongre oturumunda XRP’ye “gerçek kripto” adını vermişti. Ripple, alandaki düzenlemelerin sağlam bir destekçisi olmuştur ve kripto para birimi endüstrisi ile milletvekilleri arasında uzlaştırıcı olarak hareket ettiği ifade ediliyor. Firmanın DC’de bir ofis açma hamlesi şüphesiz ki, özellikle Telegram’ın ICO’sunun SEC tarafından duraklatılması ve Facebook’un Libra’sı üzerindeki düzenleyici tehdidi ışığında stratejik bir hareket.

Bieber’dan Ripple Koşusu

Justin Bieber, 121 milyon takipçili Instagram’ında XRP kullanarak dünyadaki para hareketini hızlandırmayı vaat eden global dijital ödeme platformu Ripple’a bir bakış attı. Instagram hikayesinde, Bieber  dünyanın dört bir yanını yürüyerek dolaşırken, Ripple grafiklerinin de üzerinden geçiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x