Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple XRP Önümüzdeki Günlerde Yükselmeye Geçecek mi?

Ripple XRP Önümüzdeki Günlerde Yükselmeye Geçecek mi?

ABONE OL:google-news

Ripple XRP 2018’in başlarından bu yana 1 doların altındaki seyrini devam ettiriyor. Fakat son zamanlarda XRP’nin kullanım alanının yayılmasıyla beraber analistlerin de olumlu anlamdaki yorumları, umutları yeşertmeye devam ediyor. Crypto Welson kullanıcı adlı bir analist, XRP’nin fiyatı hakkında Boğa koşusuna geçileceği iddiasında bulundu. Welson, “Geçen yıl oldukça durgun ve birikim aşamasıydı. Artık haberler ve ortaklıklarla boğa koşusu başlamaya hazır. Daha önce görmediğimiz şeyler olacak. Buna kimler hazır?” ifadeleri kullandı.

XRP Doğru Yolda

CoinField CEO’su Bob Ras, NewsLogical’a verdiği röportajda XRP için şu ifadeleri kullandı: “XRP, endüstrideki en hızlı ve düşük maliyetli blockchain ağı olduğunu kanıtladı. XRP’nin, geleneksel banka havalelerini stratejik ortaklıklar ve günlük gelişmeler ile kolaylaştırmak ve modernize etmek için doğru yolda olduğunu düşünüyorum. XRP, çok yakında devrim olacak.”

Cumhuriyetçi Kongre Üyesi Ted Budd, Mark Zuckerberg’in Libra kongre oturumunda XRP’ye “gerçek kripto” adını vermişti. Ripple, alandaki düzenlemelerin sağlam bir destekçisi olmuştur ve kripto para birimi endüstrisi ile milletvekilleri arasında uzlaştırıcı olarak hareket ettiği ifade ediliyor. Firmanın DC’de bir ofis açma hamlesi şüphesiz ki, özellikle Telegram’ın ICO’sunun SEC tarafından duraklatılması ve Facebook’un Libra’sı üzerindeki düzenleyici tehdidi ışığında stratejik bir hareket.

Bieber’dan Ripple Koşusu

Justin Bieber, 121 milyon takipçili Instagram’ında XRP kullanarak dünyadaki para hareketini hızlandırmayı vaat eden global dijital ödeme platformu Ripple’a bir bakış attı. Instagram hikayesinde, Bieber  dünyanın dört bir yanını yürüyerek dolaşırken, Ripple grafiklerinin de üzerinden geçiyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar