Yükleniyor...

Ripple (XRP), SEC Davasının Zaferiyle Bu Fiyatlara Ulaşabilir!

Aylardır devam eden Ripple (XRP) ile SEC savaşı, henüz sonuçlanmamış olmasına rağmen XRP'de ciddi fiyat beklentileri oluştu.

xrp

Aylardır devam eden Ripple (XRP) ile SEC savaşı, henüz sonuçlanmamış olmasına rağmen XRP’de ciddi fiyat beklentileri oluştu.

Kripto dünyasına damga vuran Ripple-SEC mücadelesi günden güne kızışıyor. 2023’ün ilk çeyreğinde SEC davasından gelen XRP bazlı pozitif haberler, XRP‘nin fiyatını neredeyse iki katına getirmişti. Davada parlayan tarafın Rippe olması ise, ekosisteme giderek güç kattı. Aynı zamanda Ripple yetkililerinden gelen söylemler, XRP‘yi gündemde tutmaya devam ediyor. Kripto endüstrisinde büyük bir paya sahip olan XRP, davayı kazandığı takdirde çok ciddi fiyatlara ulaşabilir.

Ripple’da (XRP) Fiyat Beklentileri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SEC davasından gelebilecek XRP’nin zafer haberi, güncel fiyatını giderek katlayabilir. XRP’nin fiyat hareketlerini bir bakımdan kısıtlayan bu dava, yalnızca XRP yatırımcılarının değil tüm kripto aleminin merak ettiği bir konu oldu. 2023’ün ilk çeyreğinde yüzde 93,95’lik bir artış göstererek dikkatleri üzerine çeken XRP’den beklentiler büyük.

XRP’deki fiyat bekletinleri netleştirebilmemiz adına geçmiş dönemlerdeki veriler büyük önem taşıyor. 1 haftalık zaman diliminde XRP grafiği ele alındığında, 0,918 dolar seviyesinde fiyat hareketi belirleyici olacaktır. SEC mücadelesinde öne çıkan taraf XRP oldukça, bu fiyat artışları daha da şiddetlenebilir.

0,918 doların aşılmasından sonra, XRP için sırasıyla 1,104 – 1,353 – 1,764 ve 1,972 dolar seviyeleri beklenebilir. XRP için alıcıların ve satıcıların en büyük çarpışma bandı ise 1,353 – 1,764 dolar aralığı olacaktır. Bu fiyat aralağında galip gelen taraf, XRP’nin gelecekteki fiyat hareketlerinde büyük oranda söz sahibi olabilir.

Ekran Resmi 2023 04 29 19.45.08


Üyelik
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Süleyman akcan
Süleyman akcan
1 ay önce

Rıpleyi nerden alabilirim

Ali Tunç
Ali Tunç
Yönetici
Cevap Ver  Süleyman akcan
1 ay önce

XRP kodu ile kripto para borsalarından satın alabilirsiniz.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x