Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple (XRP) Sert Düştü! Bu Düşüş Yeni Bir Yükselişin Habercisi mi?

Ripple (XRP) Sert Düştü! Bu Düşüş Yeni Bir Yükselişin Habercisi mi?

ABONE OL:google-news

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, piyasa değeri bakımından en büyük üçüncü kripto para konumunda bulunan XRP’nin fiyatı bugün %18.64 değerinde düştü.

Günlük en yüksek 0.71 dolar seviyesine ulaşan XRP, daha sonra 0.59 dolar seviyesine kadar geriledi. XRP, yazım itibari ile 0.64 dolar fiyat seviyesi ve 29 milyar dolar piyasa değerine sahip.

xrp grafik

Geçtiğimiz hafta %112 artış gösteren XRP, ralliye başlamadan önceki fiyatı 0.31 dolar seviyesinde yer alıyordu.

XRP, bugün çöküşe geçen tek kripto para konumunda yer almıyor. Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, bugün %1.68 düşüş ile 18.832 dolar seviyesine kadar geriledi. Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 20.000 dolar seviyesinden de bu şekilde uzaklaşmış oldu. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para olan Ethereum ise günü %4.58 düşüş ile kapatarak 580 dolar seviyesine kadar geriledi.

bitcoin grafik

Piyasadaki diğer kripto paralara bakacak olursak, Bitcoin Cash (BCH) %5.74 düşerken, Litecoin (LTC) %7.1 ve Cardano (ADA) ise %5.53 değer kaybına uğradı.

Bununla birlikte, kripto para piyasasının en iyi değerleri olarak kabul edilen kripto paraların tamamı bir hafta boyunca yükseliş yaşadı ve eski boğa koşusu öncesi yaşanan performanstan daha iyi performans gösterdi. Geçtiğimiz ayın başında 10.500 dolar değerinde olan Bitcoin, 18.832 dolar ile hala geçtiğimiz ayın çok üzerinde yer alıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDecryptco
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Market

Öne Çıkan Başlıklar