Yükleniyor...

Ripple (XRP) ve SEC Davasında Önemli Gelişme! Ripple, Elini Güçlendirdi

Sulh Hakimi Sarah Netburn, yakın tarihli bir duruşmada ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) Kurumsal Finansman Bölümü eski müdürü Williman Hinman'ın ifade vermesini onayladı.

ripple sec dava

Sulh Hakimi Sarah Netburn, yakın tarihli bir duruşmada ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Kurumsal Finansman Bölümü eski müdürü Williman Hinman’ın ifade vermesini onayladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, SEC, Hinman’ın ifadesini onaylamanın, diğer avukatları kamu hizmetinde çalışmaktan caydırabilecek tehlikeli bir emsal teşkil edeceğini savundu. Ancak Netburn, bunun “sıradan bir uygulama” olmadığını belirterek, kararda büyük bir kamu yararı olduğunu da sözlerine ekledi. İfadenin diğer departmanları etkilememesi gerektiğini iddia ediyor.

Hinman’dan, Ethereum’un menkul kıymet olmadığı konusundaki 2018 konuşmasının resmi olup olmadığını netleştirmesi istenecek. Duruşma sırasında SEC, o sırada ETH’nin düzenleyici statüsü hakkında bir karar vermediğini belirtmişti. SEC, Hinman’ın konuşmasının kendi kişisel sözlerini içerdiği konusunda kararlı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x