Yükleniyor...

Ripple (XRP) ve SEC Duruşmasına Saatler Kaldı!

Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında görülen davanın duruşması bugün telekonferans yoluyla gerçekleşecek.

sec xrp ripple

Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında görülen davanın duruşması bugün telekonferans yoluyla gerçekleşecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tüm kripto para topluluğunun özellikle de XRP yatırımcılarının heyecanla beklediği SEC ve Ripple arasındaki duruşma 24 Mart 2021 tarihli mahkeme belgesine göre bugün TSİ 21:00’da saatlerde gerçekleşecek. İsteyen kişiler verilen kodlamaları gerçekleştirerek duruşmayı dinleyebilecek.

Ekran Resmi 2021 04 06 14.22.06

Mahkeme belgesinde duruşmaya katılım için gerekli olanlar şu şekile anlatılıyor:

“Konferansı dinlemekle ilgilenenler (877) 402-9757’yi aramalı ve Erişim Kodu 7938632’yi ve ardından kare (#) tuşunu girmelidir. Konferanstan önce taraflara aranacak numara gönderilecektir.”

ABD Sulh Hakimi Yargıcı Sarah Netburn, bugün için Ripple Labs ve SEC’in, Ripple’ın SEC’in ilgili belgeleri üretmesi talebini karşılamak için telefon aracılığıyla bir keşif konferansına karar vermişti. Bu belgeler Leonidas Hadjiloizou tarafından belirtildi: “Bitcoin ve Ethereum’un menkul kıymet olmayan durumuyla ilgili belgeler, XRP’nin yasal statüsüne ilişkin SEC’in dahili iletişimleri ve on ek saklama görevlisi hakkında belgeler.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x