Yükleniyor...

Ripple (XRP) Yatırımcıları Spark Token’a Büyük İlgi Gösteriyor

Ripple destekli Blockchain firması Flare Networks, XRP topluluğundan çok fazla ilgi gördüğünü açıkladı.

Ripple XRP Yatirimcilari Spark Tokene Buyuk Ilgi Gosteriyor

Ripple destekli Blockchain firması Flare Networks, XRP topluluğundan çok fazla ilgi gördüğünü açıkladı. Paylaştığı son tweet’te Flare, binlerce XRP sahibinin ücretsiz Spark tokenlerini talep etmek için XRPL hesaplarını ayarladıklarını belirtiyor ve şunları ekliyor:

“XRP ekosisteminin Flare’ye tepkisi muazzam oldu. Toplamda 295 milyon XRP’ye sahip 5.400’den fazla hesap, Spark tokenini çok kısa süre içinde talep etti.”

Ripple (XRP) Ödül Olarak Spark Veriyor

Ripple ortağı, XRP sahiplerini, kullanıcıların akıllı sözleşmelerin özelliklerinden yararlanmalarına olanak tanıyan yeni bir token olan Spark ile ödüllendiriyor. Flare, konu hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Flare Network, Ethereum Sanal Makinesini entegre eden yeni bir Turing Tam Akıllı Sözleşme platformudur. Kendi yerel tokeni olan Spark, XRP’nin bir yardımcı program forkuyla oluşturuldu. Ayrıca Flare, XRP kullanıcıları için XRPL ve Flare kullanımını kolaylaştırabilen XRP kriptolama şemasını kullanıyor.”

Ayrıca, Flare Networks CEO’su Hugo Philion, XRP yatırımcılarının varlıklarını 1:1 oranda Spark token almak için kullanabileceklerini vurguluyor. Yeni bir gönderide Flare, ilgilenen XRP yatırımcılarının Spark’a nasıl ulaşabileceklerini şu şekilde açıklıyor:

Spark tokenini talep etmek için, XRP Ledger adresinizdeki Mesaj Anahtarı alanını Flare adresinize ayarlamanız gerekmektedir. XRP’niz destekleyici bir kripto para borsasında tutuluyorsa, talep süreci değerlendirilip, dağıtımı gerçekleştireceklerdir. Özel cüzdan adresiniz varsa, Spark tokenleriniz, Flare ağında çalışan bir dizi akıllı sözleşme tarafından ya başlangıçta ya da ağ XRPL’yi okurken talebinizi kaydettirir kaydetmez teslim edilecektir. XRP’nizi desteklenen bir kripto para borsasında tutarsanız, Spark tokenleriniz borsa hesabınıza teslim edilecektir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner