Yükleniyor...

Ripple XRP’yi ‘Hayatta Kalmak’ için Satıyor

Kripto para analisti Luke Martin, XRP satmanın Ripple'ın hayatta kalmasının tek yolu olduğunu söylüyor.

Ripple XRPyi Hayatta Kalmak için Satıyor

Kripto para analisti Luke Martin, XRP satmanın Ripple’ın hayatta kalmasının tek yolu olduğunu söylüyor. Ripple, kendisini XRP kripto para biriminden uzaklaştırmaya çalışıyor olsa da, eleştirmenler buna inanmıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler kripto analisti Luke Martin kısa süre önce, bir Financial Times makalesine yanıt olarak XRP’nin dump yapmasının hayatta kalmasının tek yolu olduğunu tweetledi. Financial Times Ripple’ın işine şüpheyle bakan bir makale yayınlamıştı. Makale, 8.9 milyon dolarlık MoneyGram “geri tepmesini” eleştirmenin yanı sıra Ripple’ın XRP ile olan şüpheli ilişkisini de sorguluyordu. Yazıda Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un şirketin acımasız XRP satışları olmadan  kârlı olmayacağını söylediği bir Ağustos röportajı hatırlatıldı. Garlinghouse, şunları söylemişti: “[XRP satmadan] karlı olmazdık, sanırım bunu söylemiştim.”

Daha Fazla Satış Baskısı?

Ripple 4. çeyrekte satışlarını önemli ölçüde azaltmasına rağmen, yakın zamanda 500 milyon XRP token’i açtı. Şirket başka bir satış çılgınlığı yapmaya karar verirse, bu muhtemelen XRP fiyatında düşüşe yol açacak. XRP yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 0.231 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
özhan aydın
özhan aydın
2 yıl önce

Daha 3 ay öncesine kadar büyük umutlarla bakılan, arkasında koca bir şirket olan token’in bu hale gelmesi kısa vadelerde kripto paralardaki güvensizliğin kanıtıdır. Bir XRP yatırımcısı olarak şirketin bu tutarsızlıklarının ve yaşadığı adli süreçlerin en çok kendine zarar vereceğini düşünüyorum. Böyle giderse eninde sonunda çatı şirketi kurtarmak için XRP yatırımcılarını defa edecekler.

Veysel
Veysel
2 yıl önce

Özhan bey bende xrp ripple var ön görün ne

murt
murt
2 yıl önce

Yatırımcılar kızgın

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x