Yükleniyor...

Ripple, XRP’yi Yaygınlaştırmak Amacıyla Küresel Genişleme Stratejisi Başlatıyor

Ripple’ın küresel genişleme stratejisi, şirketin Avrupa, Asya ve Güney Amerika’da açtığı üst düzey pozisyonlar ile gün yüzüne çıkıyor

ripple xrpyi yayginlastirmak amaciyla kuresel genisleme stratejisi baslatiyor

Ripple’ın küresel genişleme stratejisi, şirketin Avrupa, Asya ve Güney Amerika’da açtığı üst düzey pozisyonlar ile gün yüzüne çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket, RippleNet için Singapur’da bir genel müdür ve bir kıdemli politika yöneticisi arıyor. Ayrıca SBI Ripple Asia için Tokyo’da bir muhasebe müdürü açık pozisyonu bulunuyor. Şirketin Asya genelinde çok sayıda açık pozisyonu var. İş ilanına göre, kıdemli politika yöneticisi özellikle Asya-Pasifik genelinde XRP dostu hükümet politikaları için lobi yapmaya odaklanacak. SBI Ripple Asya muhasebe müdürü, Japonya ve Güney Kore’deki müşteri ilişkilerini yönetecek.

SBI Holdings, 2016 yılında Ripple’a yatırım yapmıştı. İkili aynı yıl, bölgedeki finans kurumlarına ve havale transfer sağlayıcılarına dağıtılmış defter teknolojisi ile desteklenen ödemeler sunmak amacıyla SBI Ripple Asia’yı başlattı. Japon finans devi, kurumsal borçları ve kredileri kapatmak için XRP‘nin kullanımını test ediyor.

Ripple Avrupa’da ise bir RippleNet Avrupa genel müdürü ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için bir satış geliştirme temsilcisi işe almak istiyor. Bu iki pozisyon ise, Londra merkezli. Ek olarak, Güney Amerika’da bir müşteri ilişkileri yöneticisi arıyor. Pozisyon, Brezilya’nın São Paulo şehrinde yer alıyor.

Yüksek cirosuyla tanınan Ripple, şu anda toplam 31 açık pozisyon için reklam yapıyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x