Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple'ın Yaptığı Satın Alım XRP'nin Yükselmesine Neden Oldu!

Ripple’ın Yaptığı Satın Alım XRP’nin Yükselmesine Neden Oldu!

ABONE OL:google-news

San Francisco merkezli startup Ripple, kısa bir süre önce İzlanda merkezli kripto para şirketi Algrim’i satın aldığını duyurdu. Satın alımla birlikte Ripple, ekibine XRP kullanan Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (ODL) ürününün geliştirilmesine katkıda bulunacak altı yeni mühendisi kadrosuna dahil etmiş oldu.

Ripple mühendislerinden Christopher Kanaan satın alımla ilgili olarak şunları söyledi:

“Ticaret ve borsalardaki yerleşik deneyimimiz sayesinde, Algrim’in mühendislik yeteneğini ekibimize eklemek, On-Demand Liquidity konusunda yaşadığımız ivmeyi devam ettirecek.”

Bugüne kadar RippleNet’e 200’ün üzerinde ortak eklemeyi başaran Ripple, İzlanda’yı bölgesel ür yapmayı planlıyor. Şirketin ayrıca New York, Singapur, Mumbai, São Paulo ve Sidney’deki varlığıyla birlikte Londra’da bir Avrupa ofisi daha bulunuyor. Kanaan, açıklamasının devamında “İlk günden beri kilit küresel pazarlarda uzman kripto ve ticaret yeteneği sağlama konusunda kararlıyız ve Algrim mühendislik ekibinin satın alınması tam da bunu yapmanın başarılı bir örneği” ifadelerini kullandı.

İzlanda şirketi Algrim, son iki yılda 30’dan fazla pazarın bir araya geldiği bir kripto para platformu geliştirdi. Ripple aynı zamanda aktif olarak yatırımlara katılan bir şirket ve bu yılın başlarında MoneyGram’a 30 milyon dolar yatırım yaptıktan sonra manşetlerde yer bulmuştu.

Ripple’ın Algrim’i satın aldığını duyurması sonrası XRP yükselişe geçti ve son 24 saatte yüzde 7,54 değerlendi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar