Yükleniyor...

Ripple Yöneticileri 2020 Tahminlerini Paylaştı!

Dev Blockchain şirketi Ripple, 2020 yılının dijital varlık yılı olacağını ortaya koyduğu bir içgörü yazısı yayınladı.

Ripple XRP 2020

Dev Blockchain şirketi Ripple, 2020 yılının dijital varlık yılı olacağını ortaya koyduğu bir içgörü yazısı yayınladı. Yazıda, yeni yılın çok çeşitli sektörlerde anlamlı ve somut bir değişim yaratabilecek dijital varlık için yeni teknolojilerin ve uygulamaların ortaya çıkacağına inanıldığı belirtiliyor. Şirkete göre, 2020’de XRP daha geniş çapta benimsenecek.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, dünyanın en büyük bankalarının bazılarının 2020’de dijital varlıkları tutmaya ve alım satımını yapmaya başlayacaklarını düşündüğü detayı yer alıyor. İçgörü yazısında Garlinghouse’a ayrılan bölümde, “Garlinghouse, dünyadaki en büyük 20 bankanın yarısının 2020’de aktif olarak dijital varlık tutacağını ve alım satımını yapacağını tahmin ediyor. Ayrıca gelecek yıl içinde ekipte itibari paraların dijital hâle geleceğine inanan birçok kişiden biri.” açıklamaları yer alıyor.

Garlinghouse, kripto para şirketlerinin sayısının azalacağına “Dünyanın 2000 dijital varlığa ihtiyacı yok. Hepsine hükmedecek bir coin olacağını düşünmediğim gibi spekülasyonun ötesinde kanıtlanmış bir kullanım durumu olmayan bir varlığın da hayatta kalmayacağı açıktır.” ifadeleri ile değiniyor. Ripple CEO’su 2019’da olduğu gibi 2020’de de birçok kripto para şirketinin kepenk indireceğini öngörüyor.

Ripple ürünü olan Xpring’in kıdemli başkan yardımcısı Ethan Beard’ün de görüşlerine yer verilen yazıda, Beard’ün en az bir merkez bankasının 2020 yılında ihraç ettiği itibari paranın token’laştırılmış versiyonunu piyasaya sürmesini beklediği belirtiliyor. Ripple’ın küresel pazarlar başkanı Breanne Madigan, borsaların konsolidasyonu, kurumsal kabulün artışı ve bankaların desteğinin yeni bir boğa koşusunu tetikleyeceği görüşünde.

Şirketin kıdemli ürün başkan yardımcısı Asheesh Birla, güvenlik, uyum ve teknolojiye ayak uydurmanın artan maliyetlerinin küçük borsaların kaldıramayacağı bir safhaya geleceğini ifade ederek, Madigan gibi borsalar arasında konsolidasyon beklediğini belirtiyor. Birla, bu durumun şirketlerin bölgeselden küresel oyunculara evrilmesini sağlayacağını, Binance gibi büyük markalarla daha iyi rekabetin önünü açacağını ileri sürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x