Yükleniyor...

Ripple Yöneticisi Boris Alergant DeFi Açıklaması Yaptı

Ripple yöneticisi Boris Alergant, DeFi'nin bir sonraki seviyeye geçebilmesi için "mükemmel bir uygulamaya" ihtiyaç olduğunu söyledi.

Ripple Yoneticisi Boris Alergant DeFi Aciklamasi Yapti

Ripple yöneticisi Boris Alergant, DeFi’nin bir sonraki seviyeye geçebilmesi için “mükemmel bir uygulamaya” ihtiyaç olduğunu söyledi. Blockchain Futurist Conference’da konuşan Ripple yöneticisi, DeFi’ın geleceği ve ana akımın benimsemesi hakkında sorulara da yanıt verdi.

Ripple Yöneticisinden DeFi Açıklaması

Ripple Lab’ın DeFi piyasası sorumlusu Boris Alergant, Blockchain Futurist Conference’da “DeFi’ın Geleceği” hakkındaki sorular üzerine konuştu. Ripple yöneticisi “mükemmel bir uygulamanın” ana akımın dikkatini çekmek için gerekli olduğunu söyledi.

Ripple yöneticisi Boris Alegrant’ın yanı sıra Aventus Ventures CEO’su Kevin Hobbs, FLUIDEFI kurucu ortağı ve CEO’su Lisa Loud ve Teller Finance CEO ve kurucu ortağı Ryan Berkin de panele katılanlar arasındaydı.

Paneldekilerin ortak fikri merkezi finans uygulamalarının eninde sonunda DeFi’ı kabul edeceği yönündeydi. Alergant, büyümenin yüksek olasılıkla DeFi hizmetlerine erişim sunan kullanıcı dostu bir CeFi uygulaması olacağını öne sürdü:

Ortalama bir kullanıcı için bu konuyu anlatmak, annenize nasıl dışarı çıkıp Aave veya ETH’ye stake yapmasını söylemeniz gibi bir şey ve buna alışmak bir süreç. MetaMask’i nasıl kullanacağını bilmiyor ama bir şekilde bu verimi elde etmek istiyor. İşlem yapmak istiyor ama nasıl yapacağını bilmiyor.

Alergant Sözlerine şöyle devam etti:

Bu yüzden kurumsal benimsemenin gideceği yer olduğunu düşünüyorum ve kurumlar, tüketiciler için bu muhteşem uygulamanın gerçekten kripto ve DeFi’ı bir sonraki seviyeye getirmesini sağlayacak

FLUIDEFI kurucu ortağı ve CEO’su Loud da benzer görüşe sahip:

Hepimiz internet kullanıyoruz değil mi? İnternet bizim için örnek bir değişimdi, TCP/IP’yi nasıl kullanacağımızı bilmiyoruz. Bugün de DeFi kullanan herkes protokolleri nasıl kullanacağını bilmiyor bu sürdürülebilir değil ve genel benimseme için doğru bir yol değil.

Ayrıca sözlerine konu hakkında şunları da ekledi:

Geçtiğimiz iki yıla bakarsak kurumların DeFi’a daha çok yatırım yaptığını görürüz. Şirketler benzer kullanıcı deneyimi sunan hizmetler ve ürünler çıkartıyor.

Ripple yöneticisi aynı zamanda DeFi sektörünün merkezi finansla çok yakında birlikte çalışmaya başlayacağını düşündüğünü aktardı. Konu hakkında açıklamaları şöyle oldu:

DeFi, sonunda CeFi’ı tamamlayacak ve bütünleyecek. İşin sonunda, merkezi bir borsada merkeziyetsiz yollarla bir ticaretin yapılıp yapılmadığını gerçekten umursamıyorsunuz. Sadece bu alanda en iyi çalışmayı görmek istiyorum.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner