Yükleniyor...

Ripple Yöneticisi Yatırım Yaptığı Altcoin’leri Açıkladı!

Ripple CTO'su David Schwartz, Bitcoin (BTC) ve XRP yatırımları zirveye ulaşmadan çok önce on binlerce Ethereum (ETH) sattığını söyledi.

Ripple Yoneticisi Yatirim Yaptigi Altcoinleri Acikladi

Ripple CTO’su David Schwartz, Bitcoin (BTC) ve XRP yatırımları zirveye ulaşmadan çok önce on binlerce Ethereum (ETH) sattığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple yöneticisi, kendisinin ve eşinin 2012’den itibaren önemli miktarda kripto para satmaya karar verdiğini, ancak birkaç yıl sonra elinde bulunan ETH’leri satma kararını yalnız aldığını dile getirdi:

“1 dolardan 40.000 ETH sattım.”

Bu Ethereum miktarı şimdi 15,5 milyon dolar değerinde. Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu ayrıca BTC ve XRP varlıklarını mevcut piyasa değerlerinin çok altında bir fiyata sattığına pişman olduğunu da paylaştı:

“Derisk kararım 2012’de karımla kripto para birimlerine yatırım yapmayı tartıştığımda verildi. Hemen o sırada bir plan üzerinde anlaşmamız konusunda ısrar etti. Ve 750 dolara sattığım her Bitcoin’in, 0,10 dolara sattığım her XRP’nin zarar verdiğini söylemeliyim.”

Hangi Altcoin’lere Yatırım Yaptı?

Schwartz, BTC, ETH ve XRP yatırımlarını çok erken satma kararının belirli bir karakter özelliğinden kaynaklandığını söylüyor:

“Riskten kaçarken, finansal ve duygusal olarak bana güvenen insanlarla beraber bu risklerden kaçınıyorum. Kader, bir sepete çok yumurta koymama neden oldu. Bu sepeti beğendim. Ancak tüm kripto para birimi alanında risk çok yüksek. Ben aksini iddia edemeyecek kadar mantıklıyım ve başkalarının da aynısını yapmasını öneriyorum.”

Riskten hoşlanmamasına rağmen Schwartz, görünüşe göre oyunda önemli bir konuma sahip ve geçen ay 158.000 takipçisine hala kripto paraya yatırım yaptığını söyledi. Ripple CTO’su elinde aynı zamanda hala Ethereum (ETH) olduğunu, çok az miktarda da Basic Attention Token (BAT) yatırımı olduğunu ifade etti:

“XRP ve BTC’nin yanı sıra küçük miktarlarda BAT ve ETH’ye sahibim. Ayrıca küçük miktarlarda başka kripto para yatırımlarım da var.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x