Yükleniyor...

Ripple Yöneticisinden Flare Network Eleştirisi

Ripple'ın CTO'su David Schwartz, geçtiğimiz günlerde Twitter'da Flare'in çok konuşulan airdrop'una yönelik bazı eleştirilerini paylaştı.

Ripple Yoneticisinden Flare Network Elestirisi

Ripple’ın CTO’su David Schwartz, geçtiğimiz günlerde Twitter’da Flare’in çok konuşulan airdrop’una yönelik bazı eleştirilerini paylaştı.

Diğer zincirlerden ve internetten veri kullanan uygulamalar geliştirmeye yönelik blok zinciri Flare, geçtiğimiz günlerde uzun zamandır beklenen token airdrop’unu başarıyla tamamladı. Cüzdanında Ripple tutan yatırımcılara gerçekleştirilen FLR token dağıtımının ardından, birçok borsa da listelemeye başladı. Dikkatleri üzerine çekmeyi başaran FLR için Ripple CTO’sundan görüşler geldi.

Ripple Yöneticisi, Flare Network Hakkındaki Görüşlerini Paylaştı

Ripple CTO’su David Schwartz, Flare alıcılarının ilk varlıklarını satmış olsalar bile sonraki airdrop’ları almaya devam edebileceklerini ve bunun airdrop süreci boyunca elde tutma teşvikini zayıflattığını düşündüğünü belirtti.

Twitter’da Flare’in çok konuşulan airdrop’una yönelik bazı eleştirilerini paylaşan Schwartz’a göre, Flare token’ları satın alan herkes bunları paketleyip airdrop alabildiğinden, sahipleri hemen satarak hiçbir şey kaybetmiyor. Schwartz ayrıca, Flare’in XRP topluluğunu büyümek için kullandığını ve artık üyelerine ihtiyaç duymadığını hissettiğinde taahhüdünü zayıflattığını öne sürdü.

Açıklamasının Flare Networks’ü itibarsızlaştırma amacı taşımadığını vurgulayan Schwartz, paylaşımında şunlara da yer verdi:

“Flare vaat ettiklerinin yalnızca yüzde 15’ini vermeye çalışmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu onları sahtekâr yapmaz ya da projelerini kötü bir proje haline getirmez. XRP gelişti ve ilk günlerde verdiği bazı sözleri tutmadı. Flare’i sevebileceğiniz gibi XRP’yi de sevebilirsiniz. Biri ya da diğeri değil. Ancak bu işin nasıl sonuçlandığına dair mutlu ve bulanık hislerim yok”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x