Yükleniyor...

Ripple’a Bir Darbe de Coinbase’den! XRP İşlemlerini Durduruyor!

Coinbase, resmi bir blog gönderisine göre kripto para borsasında XRP’nin tüm işlemlerini durdurduğunu duyurdu

coinbase xrp ripple askiya aliyor

Coinbase, resmi bir blog gönderisine göre kripto para borsasında XRP’nin tüm işlemlerini durdurduğunu duyurdu. Bugün bazı alım satımlar kısıtlandı ve tam askıya alma işlemi 19 Ocak 2021’de başlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünyanın en popüler kripto para borsası Coinbase’in XRP gibi bir para birimini askıya alması, SEC davası çözülmeden önce bile doğal olarak para biriminin geleceği hakkında şüphe uyandıran bir adım olarak görülüyor.

Coinbase, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) XRP’nin orijinal yaratıcısı Ripple aleyhine açtığı davanın “ışığında” XRP’yi askıya alma kararını verdiğini söyledi. Askıya alma yürürlükte olduğunda, insanlar artık XRP’yi Coinbase’de takas edemeyecek ancak yine de Coinbase cüzdanı aracılığıyla XRP cüzdanlarından para yatırıp çekebilecekler. Coinbase, XRP’yi askıya alan  en yüksek profilli borsadır, ancak Bitstamp ve OKCoin gibi diğer borsalar da SEC’in yasal işleminin ardından benzer kararlar aldı. Bu davanın basit bir şekilde duyurulmasıyla SEC, XRP’nin kısa vadeli geleceğini çoktan etkilemiş oldu.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x