Yükleniyor...

Ripple’a Göre XRP’nin Toplam Hacmi %107 Büyüdü

Ripple'ın 3.

xrp ripple

Ripple’ın 3. çeyrek raporuna göre, toplam XRP hacmi 2020’nin üçüncü çeyreğinde yüzde 107’lik bir artışla 37,13 milyar dolara yükseldi.

Dünyanın en büyük dördüncü kripto para biriminin ortalama günlük hacmi 403,58 milyon dolardı, bu da bir önceki çeyreğe göre yüzde 107 artış anlamına geliyor. Ripple, yapay olarak şişirilmiş işlem hacimlerini filtrelemek için kripto para birimi piyasa veri sağlayıcısı CryptoCompare ile birlikte çalışıyor. Rapor yalnızca firma tarafından tanımlanan en üst düzey borsalardan alınan istatistikleri içeriyor.

Yeni Ürün ile Başarı Yakalandı

XRP, 3. çeyrekte en çok işlem gören dördüncü kripto para birimi olarak gösterildi. Rapora göre Ripple’in kredi verme ürününün başarısı, şimdiye kadar “ezici çoğunlukla olumlu” bir geri bildirim görüyor.  Şirket ayrıca “Kredi Sınırı” teklifinin başarısını da duyurdu. Daha önce bildirildiği üzere San Francisco merkezli şirket Ekim ayı başlarında yeni kredi ürününün beta testine başladı ve İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ürününü kullanan RippleNet müşterilerine uygun krediler sundu.

XRP Ripple’ın net satın alma işlemleriyle likidite sağlaması, üçüncü çeyrekte 32,55 milyon dolardan yüzde 10 artışla üçüncü çeyrekte toplamda 35,84 milyon dolar oldu.

purchases

Ripple’ın ODL ürünü, XRP’yi bir köprü para birimi olarak kullanarak anında ödeme yapabilen RippleNet üyeleri için likidite sağlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner