Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple'da (XRP) Fiyat Eğilimi Hangi Yöne Doğru Olacak?

Ripple’da (XRP) Fiyat Eğilimi Hangi Yöne Doğru Olacak?

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasası hafta sonu boyunca ne boğa piyasası ne de ayı piyasası gördü. Alıcıların da satıcıların da piyasada belirli bir hakimiyeti var denemez. Piyasa değeri açısından ilk 10’da yer alan kripto paralar arasında en büyük kaybı, son günlerin parlayan yıldızı Chainlink (LINK) verdi. LINK, dünden bu güne %6.72 oranında düşüş yaşadı.

Bitcoin (BTC) için hakimiyet oranı da, lider kripto varlığın yana doğru ticareti devam ettikçe düşüşe geçti. Bitcoin‘in mevcut pazar payı, yazım itibari ile %61.3 seviyesinde yer alıyor.

Kripto piyasasında en çok merak edilen varlıkların başında ise Ripple (XRP) geliyor. Ripple yatırımcısı, uzun süredir büyük bir hareket bekliyor.

XRP, dünden bu yana %0.62 değer kaybetti ve hafta boyunca %2.03 düşüş gösterdi. Saatlik grafiğe bakıldığında ise, XRP 0.20 dolar direnç seviyesini yeniden test ediyor. Bununla birlikte XRP’nin büyümesi ticaret hacmi tarafından desteklenmediği için, büyük bir patlamanın yaşanması olası görülmüyor. Üstelik XRP’nin ticaret hacmi, saatlik olumlu grafiğe rağmen düşüş yaşamaya devam ediyor.  Böyle bir özel durumda, direnç seviyesinde yaşanabilecek yanlış bir kopma, sürekli bir düşüş eğilimine sebebiyet verebilir.

Yazım sırasında XRP, 0.20 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakUtoday
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

Öne Çıkan Başlıklar