Yükleniyor...

Ripple’da (XRP) Karar Zamanı!

Bitcoin'in (BTC) 28 bin doları aşmasından sonra pek çok altcoin sert yükselişler gösterdi, kritik bir fiyat bandına gelen Ripple (XRP) nasıl hareket edebilir?

john deaton'a göre xrp yorumu

Bitcoin’in (BTC) 28 bin doları aşmasından sonra pek çok altcoin sert yükselişler gösterdi, kritik bir fiyat bandına gelen Ripple (XRP) nasıl hareket edebilir?

BTC’nin yukarı yönlü hamle yapmasından sonra neredeyse tüm altcoin’ler sert bir yükseliş gösterdi. Kısa süre içersinde yüzde 6’ya yakın değer kazanan BTC, özellikle de piyasanını önde gelen coin’lerini arkasından getirdi. Teknik analiz bakımından kritik bir noktaya gelen XRP, bu seviyenin aşılması durumunda daha büyük fiyat hareketlerine başlayabilir.

Ripple (XRP) Grafik Analizi

Birkaç gün önce 0,4710 seviyelerine gelerek buradan tepki alan XRP, yine aynı değere geldi. Fakat bu değer, şu an için direnç görevi görüyor. XRP’nin gelmiş olduğu karar aşaması, yukarı yönlü devam ettiği sürece sırasıyla 0,48 – 0,50 – 0,52 dolar değerlerini hedeflemesi muhtemel olacaktır. Negatif bir eğilim söz konusu olduğunda ise, 0,44 – 0,42 dolar seviyelerine geri çekilmeler muhtemel görünüyor. SEC-XRP savaşının da devam etmesiyle, XRP ekosistemindeki hareketlilik sürüyor. Kripto piyasasında da belirli bir kesime sahip olan XRP yatırımcıları, XRP bazlı haberli sıkı sıkı takip ediyor.

Ekran Resmi 2023 04 26 09.41.35


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Halil
Halil
10 ay önce

Xrp den bir halt olmaz. Xrp CEO’su ve diğer yöneticiler üç yıldır milyarlarca karşılıksız token satarak, seç ile davalık oldular. Bu davada sec haklı. Xrp yatırımcılarını zarara uğrattılar.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x