Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple'dan Devrim Yaratacak Ürün: RippleNet Home

Ripple’dan Devrim Yaratacak Ürün: RippleNet Home

ABONE OL:google-news

Ripple, müşterilerinin birbirleriyle bağlantı kurup ortak olmalarını sağlayacak olan “RippleNet Home” adında yeni bir ürün tanıttı.

Bu yılki SWELL konferansında gerçekleştirilen sunuma göre, RippleNet Home, şirketlerin ödeme akışları ve gerçek zamanlı performansları hakkında bilgi edinmelerini sağlayacak. Böylece, işletmelerin yeteneklerini geliştirmeleri ve dünyadaki farklı pazarlardaki varlıklarını genişletmeleri sağlanacak.

Platform, pazarın büyüklüğünü değerlendirmek ve anında şirketin ticari büyümesi için en uygun ortakları bulmak adına son derece kullanışlı bir yapıya sahip. Durum tespiti yapıldıktan sonra kişi karşı tarafa bir istek gönderebilir ve bağlantı kurabilir.

RippleNet üyeleri bir araya gelerek Ripple‘ın Talep Üzerine Likidite (ODL) servisi aracılığıyla düşük fiyatlardan ve anlık ödemelerden faydalanabiliyorlar. Şu anda RippleNet’in XRP‘nin yardımı ile sınır ötesi ödemeleri yapmak için ODL kullanan 300’den fazla üyesi bulunuyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar