Yükleniyor...

Ripple’dan Devrim Yaratacak Ürün: RippleNet Home

Ripple, müşterilerinin birbirleriyle bağlantı kurup ortak olmalarını sağlayacak olan "RippleNet Home" adında yeni bir ürün tanıttı.

Rippledan Devrim Yaratacak Ürün RippleNet Home

Ripple, müşterilerinin birbirleriyle bağlantı kurup ortak olmalarını sağlayacak olan “RippleNet Home” adında yeni bir ürün tanıttı.

Bu yılki SWELL konferansında gerçekleştirilen sunuma göre, RippleNet Home, şirketlerin ödeme akışları ve gerçek zamanlı performansları hakkında bilgi edinmelerini sağlayacak. Böylece, işletmelerin yeteneklerini geliştirmeleri ve dünyadaki farklı pazarlardaki varlıklarını genişletmeleri sağlanacak.

Platform, pazarın büyüklüğünü değerlendirmek ve anında şirketin ticari büyümesi için en uygun ortakları bulmak adına son derece kullanışlı bir yapıya sahip. Durum tespiti yapıldıktan sonra kişi karşı tarafa bir istek gönderebilir ve bağlantı kurabilir.

RippleNet üyeleri bir araya gelerek Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (ODL) servisi aracılığıyla düşük fiyatlardan ve anlık ödemelerden faydalanabiliyorlar. Şu anda RippleNet’in XRP’nin yardımı ile sınır ötesi ödemeleri yapmak için ODL kullanan 300’den fazla üyesi bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner