Yükleniyor...

Ripple’dan Dikkat Çeken İş İlanı! Şirket Kripto Para Borsası mı Açıyor?

Ripple, kripto para piyasalarına gerçek zamanlı erişim sağlamak için bir işlem platformu başlatacak.

ripple is ilani ripple kripto para birsasi mi aiyor

Ripple, kripto para piyasalarına gerçek zamanlı erişim sağlamak için bir işlem platformu başlatacak.

Ripple’da yeni bir iş ilanının açılması San Francisco merkezli girişimin yeni nesil bir ticaret platformu başlatmaya hazırlandığını doğruladı. Ripple, yeni listede likidite için “kripto para piyasalarına gerçek zamanlı erişim sağlayan kurumsal düzeyde, dağıtılmış bir ticaret platformu” oluşturacak kıdemli bir yazılım mühendisi aradığını ortaya koyuyor. Başarılı aday, “yürütme algoritması modellemesi ve uygulaması” ile uğraşırken likiditeyi tedarik etmek ve toplamaktan da sorumlu olacak.

Ripple ayrıca iş ilanında İsteğe Bağlı Likidite’den bahsediyor, bu da ticaret platformunun şirketin XRP tabanlı havale teknolojisine bağlı olabileceğini ima ediyor:

“İsteğe Bağlı Likidite (ODL), sınır ötesi ödemelerin maliyetini, hızını ve şeffaflığını artırmak için dijital varlıkları ve blok zinciri teknolojisini kullanan bir üründür. Ripple için son derece stratejik olan bu ürün, dijital para birimi XRP’nin üstün hızı, düşük işlem maliyeti ve ölçeklenebilirliği ile destekleniyor.”

Henüz Detaylar Belli Değil

İş ilanı sadece XRP’yi değil, genel kripto piyasalarını vurguladığından, iki platform arasındaki bağlantı geniş görünüyor. Ancak platformun perakende trader’lar mı, kurumlar mı yoksa RippleNet’in bir parçası olan finans kurumları için mi ayrılmış olacağı henüz belli değil.

Bu yılın başlarında Ripple, yeni ticaret platformu için bir likidite yazılım mühendisi ve bir mühendislik müdürü işe almak istediğini belirten iki iş ilanı yayınladı.

Aktif bir XRP topluluğu üyesi olan “XRPcryptowolf”, borsanın Ripple’ın ortaklarına belirli Ripple ürünleri ve likidite hizmetleri sunabileceğini varsayan bir açıklama yaptı.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner