Yükleniyor...

Ripple’ın Beklenen Yükselişi Bu Anahtar Seviyeyi Kırması İle Gerçekleşebilir!

Ripple (XRP), son zamanlarda kayda değer bir ivme kazanmak için yoğun bir mücadele içerisinde.

ripplein sicrama yapmasi için onundeki engel

Ripple (XRP), son zamanlarda kayda değer bir ivme kazanmak için yoğun bir mücadele içerisinde. Kripto piyasasının genelinde yaşanan yükseliş ile birlikte, Ripple’da Şubat ayının ortasından beri üstesinden gelemediği 0.20 dolar direncine oldukça yaklaştı.

Kripto varlık bu seviyenin altına kalmaya devam ettikçe, bazı zayıflık belirtileri göstermeye devam ediyor ve bu sabah kripto piyasasında yaşanan toplu düşüş eğilimi ile birlikte, bulunduğu seviyeden daha da aşağı düşebilir.

Bununla birlikte bir kripto varlık analistinin söylemine göre, Ripple önündeki direnç seviyesini kırabilirse %300’lük bir artışı yaşaması yüksek ihtimal olarak görülüyor.

Yazım sırasında 0.197 dolar seviyesinden işlem gören Ripple’da yaşanan başlıca zayıflığın sebebi ise lider kripto varlık Bitcoin’in (BTC) 7.700 dolar seviyesinden reddetme ile karşılaşması olarak görülüyor.

Yakın vadede Ripple’da trendin hangi yöne doğru eğrileceği, Bitcoin’in mevcut yana doğru ticaretin hangi yöne doğru kırılacağı ile doğrudan ilişkili.

Twitter’da tanınmış kripto varlık analistlerinden Pentoshi‘nin yaptığı açıklamaya göre, Ripple’ın yükselişinin önündeki kilit seviye 0.33 dolar. Ayrıca analist, kripto varlığın kısa vadeli de olsa zayıflık belirtileri gösterdiğini ve belirtilen seviyeyi bir süre daha geçemeyeceğini söylüyor.

“Ripple’ın, 0.33 dolar seviyesini geri aldıktan sonra muhtemelen %200-%300 yapacağına inanıyorum.”

Popüler kripto varlığın, önümüzdeki aylarda bu seviyeyi aşıp aşamayacağı, büyük olasılık ile Bitcoin (BTC) bir sonraki trendine bağlı olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner