Yükleniyor...

Ripple’ın Danışmanı SEC’i Eleştirdi

Ripple'ın danışmanı Stuard Alderoty, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) kripto paraları düzenleme isteğini eleştirdi.

Ripple'ın Baş Hukuk Müşaviri SEC'i Eleştirdi

Ripple’ın danışmanı Stuard Alderoty, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto paraları düzenleme isteğini eleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Alderoty, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda SEC’e yeni eleştiriler yöneltti.

Ripple Danışmanı Stuard Aledroty: Bu Siyasi Bir Güç Gaspı

Ripple’ın genel danışmanı Stuard Aledroty, bir tweet’inde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu (SEC) eleştirdi. Alderoty, SEC’i “politik güç” ele geçirmekle suçluyor.

SEC başkanı Gary Gensler, yakın zamanda gerçekleşen bir endüstri konferansında yapığı konuşmasında kripto para birimlerinin belirli kurallar gerektirdiği fikrini reddetmişti.SEC patronu Gary Gensler, düzenleyici kurumun mevcut kuralları kripto paralara uygulamaya debam edeceğini bir kez daha yineledi. Bunlara ek olarak kripto paraların menkul kıymet olduğunu da belirtti.

SEC patronu, kripto para platformlarını kurallara uymaya çağırdı. Ayrıca Gensler, kripto para platformlarını SEC’e gönüllü olarak kayıt yaptırmaya çağırdı. Ripple şu anda hala devam eden bir davada SEC ile karşı karşıya. Tüm kripto para dünyası davadan çıkacak sonuca odaklanmış halde. Kripto paralar için emsal olabilecek bir karar olarak değerlendiriliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x