Yükleniyor...

Ripple’ın Danışmanı Yeni Duyurular İçin Sinyal Verdi

Ripple'ın danışmanı yeni CBDC duyurularının birkaç haftaya gelebileceğine dair bir tweet attı.

Ripplein Danismani Yeni Duyurular Icin Sinyal Verdi

Ripple‘ın danışmanı yeni CBDC duyurularının birkaç haftaya gelebileceğine dair bir tweet attı.

Ripple, merkez bankaları ile yeni duyurular yayınlamaya ve bu alanda yeni projelerini sürdürmeye devam ediyor

Ripple CBDC Çalışmaları Hakkında Duyuru Paylaşabilir

Ripple, uzun süredir önem verdiği ve araştırdığı CBDC konusunda öncü olabilir. CBDC konusuna önem veren Ripple bu alanda yaptığı çalışmalar hakkında birkaç hafta içinde duyuru paylaşabilir. Konuyla alakalı bir tweete yanıt veren Ripple’ın danışmanı duyurular için önümüzdeki birkaç haftayı işaret etti.

Bir kullanıcıya Twitter üzerinden cevap veren Ripple danışmanı CBDC duyuruları için önümüzdeki birkaç haftayı bekleyin dedi.

Ripple, RippleNet ve XRP Ledger çalışmalarını yoğunlaştırdı. CBDC ve stablecoin tartışmaları sürerken bu alanda Ripple’ın öncü olması oldukça beklendik bir durum olarak karışlanıyor. Bu alanda çalışma ve araştırmalarına devam eden Ripple, birçok banka ve önemli kuruluşla araştırmaları doğrultusunda anlaşmalara imza atmış ve partnerlik kurmuştu. Ayrıca kendini bu konuda sınırlamayan ve fırsatları değerlendiren Ripple, yeni anlaşmalar için de göz kırptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner