Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple'ın Eski CEO'su Devasa Miktarda XRP Transferi Yaptı!

Ripple’ın Eski CEO’su Devasa Miktarda XRP Transferi Yaptı!

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

Ripple‘ın XRP’si müthiş bir çıkış yakalayarak, son 7 gün içerisinde %122 oranında artış yaşadı. Tüm bu hareketlilik devam ederken, dev bir transfer gündeme geldi.

Son 24 saatte yaklaşık 600 milyon XRP, taşındı. Bu transferler içerisinde Ripple’dan Chris Larsen ve en iyi bazı kripto borsaları da bulunuyor. XLM Monitor’e göre son 24 saat içinde 600 milyondan fazla XRP, en iyi kripto para borsaları ve Ripple’ın eski CEO’su Chris Larsen arasında taşındı. Ve ayrıca geçen saatler içinde Upbit borsası tarafından 1.8 milyonluk XRP’nin transfer edildiği bilgisi de paylaşıldı.

 

XRP tokeni 0,71 dolar seviyesine yükselmişken bu, toplam transfer edilen XRP miktarını neredeyse iki milyar dolara eşit hale getiriyor. XRP, son 7 gün içerisinde yüzde 120’nin üzerinde büyüme göstererek 0,71 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başardı. XRP, yazının yazıldığı sırada 0.66 dolardan işlem görüyordu.

XRPL Monitor’un belirttiği gibi, son 24 saatte, Bitfinex, Binance gibi birinci sınıf olanlar da dahil olmak üzere çok sayıda kripto borsası tarafından dudak uçuklatan miktarlarda XRP transferi yapıldı.

Bank of America Anlaşması

Bank of America artık resmi olarak RippleNet üyesi. Dün haberini sunduğumuz gibi dünyanın en büyük ve en etkili ABD bankalarından biri olan Bank of America nihayet Ripple’ın web sitesine en iyi RippleNet müşterisi olarak eklendi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar