Yükleniyor...

Ripple’ın Eski CTO’sundan Yeni Proje

Ripple'ın eski CTO'su Stefan Thomas, XRP destekli bir mikro ödeme ağı üzerinde çalışıyor.

Ripplein Eski CTOsundan Yeni Proje

Ripple’ın eski CTO’su Stefan Thomas, XRP destekli bir mikro ödeme ağı üzerinde çalışıyor.

Thomas, Ripple’a 2012 yılında Ripple İstemcisi üzerinde çalışmaktan sorumlu kıdemli bir mühendis olarak katıldı. Aradan 6 yıl geçtikten sonra sosyal medya ve çevrim içi ödeme sistemi Coil’i geliştirmek için şirketten ayrıldı. Sürekli yeni girişimlere atılan Thomas, aklındaki projeleri hayata geçirmekte ısrarcı.

Ripple’ın Eski CTO’su Yeni Projesinden İpuçları Verdi

Yazılım geliştiricisi Stefan Thomas, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda XRP destekli bir Interledger mikro ödeme ağı üzerinde çalıştığını duyurdu.

Thomas, paylaşımında, hazırladığı projenin 2010 yılında çıkardığı Bitcoin uygulaması BitcoinJS’den sonraki en iddialı proje olduğunu söyledi.

Yeniden kodluyorum diyerek, projenin adının Dassie olduğunu belirten Thomas, “bu projeyi kaldırabilir miyim göreceğiz” dedi.

Ripple’ın eski CTO’su Stefan Thomas’ın yeni projesinde başlangıçta işlemleri halletmek için XRP kripto para birimini kullanılacak. Ancak Thomas gelecekte Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer kripto para birimlerini ekleme planları olduğunu da belirtti.

Projeyle ilgili daha fazla detayın 12-13 Kasım’da düzenlenecek olan ILP Summit 2022 etkinliğinde gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner