Yükleniyor...

Ripple’ın Kurucu Ortağı McCaleb Bu Hafta 207 Milyon XRP Satabilir

Geçtiğimiz 24 saat içinde Ripple ve ona bağlı çeşitli platformlar, yüksek miktarlarda XRP transferi yaptı.

jed mccaleb xrp satti 207 milyon xrp

Geçtiğimiz 24 saat içinde Ripple ve ona bağlı çeşitli platformlar, yüksek miktarlarda XRP transferi yaptı. Bunun dışında önemli bir satış daha yaşandı.

XRPL Monitor tarafından paylaşılan bir dizi veriye göre, son 24 saat içinde 225.2 milyon XRP hareket etti. Öte yandan Ripple kurucu ortaklarından Jed McCaleb 29,5 milyon XRP daha sattı. Dün McCaleb yüksek miktarda XRP’yi nakde çevirdi. Şu anki döviz kuruna göre bu rakam 17,876,317 dolara eşit.

Bilindiği gibi McCaleb Ripple’dan ayrıldıktan sonra şirkete yaptığı katkılardan ötürü şirketten dokuz milyar XRP aldı. XRP’lerin hepsini aynı anda değil eşit miktarlarda belirli sürelerde satması yönünde anlaşma yapıldı. O zamandan beri McCaleb, dev XRP hisselerini porsiyonlar halinde satıyor. Bununla birlikte, fiyat son zamanlarda yükselmeye başladığı için daha yüksek miktarlarda satış yapmaya başladı.

Bir Haftada 207 Milyon XRP

Araştırmacı Leonidas Hadjiloizou tarafından paylaşılan veriler, Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb’in 6 Aralık’ta tek bir günde 29,5 milyon XRP sattığını gösteriyor. Bu arada, Hadjiloizou’nun tahminlerine göre McCaleb, tek bir haftada toplam 207 milyon XRP’yi satabilir. McCaleb’in satacağı miktar her haftanın pazar günü değişim gösteriyor. Kısacası McCaleb, bu pazar 29.5 milyon XRP sattığına göre haftanın diğer günleri de günlük 29.5 milyon XRP satabilir. Bu da bu hafta için toplamda 207 milyon XRP’ye tekabül ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x